Darmowa Dostawa
Darmowa Dostawa

Nowa MariaPaula Moderna w jesiennej aranżacji stołu

Nowa MariaPaula Moderna w jesiennej aranżacji stołu

Ogromna popularność stylu mid-century (lata 50. i 60. XX w.) w nowoczesnym wzornictwie owocuje nowymi kolekcjami porcelany, które stanowią współczesną interpretację tamtego stylu. Należy do nich Moderna, zaprojektowana we współpracy z Mariuszem Wolińskim dla marki MariaPaula, produkowana w renomowanych polskich fabrykach porcelany, z materiałów najwyższej jakości.

MariaPaula Moderna urzeka nie tylko designem wzorowanym na lekkim, ponadczasowo nowoczesnym stylu lat 60., ale także funkcjonalnością. W procesie projektowania wiele uwagi poświęcono użytkowemu kontekstowi kolekcji – uwzględniono problemy ergonomii. Dobrze leżące w dłoni uszka, uchwyty pokrywek (przypominające małe grzybki), które łatwo chwycić, odpowiednie wielkości i pojemności naczyń, delikatnie zaokrąglone kanty w kwadratowych talerzach, dobrze osadzone, lekko „zatopione” pokrywki, które na pewno nie spadną podczas przenoszenia naczyń oraz wygodne, nowoczesne dzióbki – te wszystkie elementy stanowią walory estetyczne, a jednocześnie funkcjonalne i definiują kolekcję Moderna.

Kolekcja dostępna jest w gotowych zestawach kawowych i obiadowych dla 6 osób, małych zestawach upominkowych oraz na sztuki. Można wybrać wersję białą lub zdobioną ręcznie prawdziwym złotem. Talerze dostępne są w dwóch wersjach – okrągłej i kwadratowej – które można dowolnie ze sobą łączyć, zgodnie z modnym trendem mix & match (mieszaj i łącz).

Najnowszy fason porcelany MariaPaula - kolekcja Moderna - gości na stole u Oli Papińskiej, autorki bloga Home on the Hill. Jesienna aranżacja stołu jest częścią zmian, które zaszły ostatnio u Oli. Zobacz, jak pięknie MariaPaula Moderna wpisała się w nową odsłonę domowego salonu znanej blogerki. Produkty wykorzystane do aranżacji znajdziesz poniżej.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)