Markowe naczynia Valdinox w zestawach

Kupując markowe naczynia kuchenne Valdinox w zestawach, gwarantujesz sobie zakup najlepszych jakościowo garnków, patelni i brytfann, a jednocześnie OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE! Nawet 10% taniej przy zakupie dowolnego zestawu (w porównaniu z ceną pojedynczych naczyń z zestawu).

Naczynia kuchenne VALDINOX, to garnki, patelnie, brytfanny i akcesoria kuchenne, stworzone z pasji do gotowania. Nowoczesna technologia produkcji gwarantuje zdrowe i bezpieczne gotowanie na co dzień i od święta. Szwajcarska powłoka nieprzywieralna marki Dyflon i Durit Plus zapewnia smażenie, duszenie i gotowanie na minimalnej ilości tłuszczu, dzięki czemu Twoje potrawy zawsze będą zdrowe, soczyste i zachowają swoje wszystkie właściwości.

Dodatkową zaletą naczyń Valdinox jest możliwość korzystania z nich na wszystkich rodzajach kuchenek: indukcyjnej, gazowej, elektrycznej czy halogenowej. Z garnkami i patelniami marki VALDINOX, będziesz mógł / mogła dalej rozwijać swoją pasję do gotowania - nie powstydziłby się ich prawdziwy mistrz kuchni.

Jesteśmy sklepem firmowym właściciela marki Valdinox. Znajdziesz u nas pełną i aktualną ofertę garnków, patelni i brytfann tej marki.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!