Czajnik na indukcję z gwizdkiem ze stali nierdzewnej Altom Design Alex 2,3 l

W magazynie

cena:
49,90 zł
- +
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Czajnik na indukcję Alex to nowoczesny design i praktyczne rozwiązanie w jednym


Wymiary czajnika:
- pojemność: 2,3 l
- wysokość: 25 cm
- średnica: 19,5 cm

Zastosowanie

 • KUCHENKA GAZOWA
  Kuchenka gazowa
 • KUCHENKA INDUKCYJNA
  Kuchenka indukcyjna
 • KUCHENKA ELEKTRYCZNA
  Kuchenka elektryczna
 • KUCHENKA CERAMICZNA
  Kuchenka ceramiczna
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0204001316

Opis produktu

Podstawowy element bez którego kuchnia po prostu nie istnieje - czajnik. Mogłoby się wydawać, że klasyczny czajnik na indukcję z gwizdkiem został wyparty przez nowocześniejszy elektryczny - nic bardziej mylnego! Aktualnie czajniki nieelektryczne wracają do naszych łask i przeżywają swoją drugą młodość. Kochamy je za różnorodność formy, kolorów i wzorów, a być może i za to, że po prostu kojarzą się nam z domem rodzinnym.


Dla miłośników nowoczesnego designu proponujemy czajnik ze stali nierdzewnej marki Altom Design: Alex. Nowoczesna forma, duży wygodny otwór do nalewania wody, a także wygodna rączka zespolona z gwizdkiem sprawia, że Alex jest niezwykle praktycznym i wygodnym w użytkowaniu czajnikiem. • specjalne profilowanie rączki sprawia, że czajnik pewnie leży w dłoni, dzięki czemu użytkowanie jest bezpieczne.

 • gwiazdek, informujący o zakończonym procesie gotowania wody, został połączony z czajnikiem, dzięki czemu zawsze jest na swoim miejscu.

 • wysokiej jakości materiały, użyte do wyprodukowania czajnika, nie zmieniają smaku wody, a także nie emitują szkodliwych substancji - dzięki czemu czajnik jest bezpieczny dla zdrowia.

 • nalewanie wody jest szybkie i wygodne, dzięki specjalnemu, szerokiemu otworowi.Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Woda używana do parzenia herbaty bez wątpienia wpływa nie tylko na jakość naparu, ale i smak. Najbardziej optymalna jest woda przefiltrowana, bogata w tlen o odczynie zbliżonym do neutralnego (od 6,5 do 7 pH).