Deska do krojenia bambusowa Altom Design Organic 25 x 21 x 1 cm

W magazynie

cena:
15,50 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłka
48 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Kolekcja Organic - w zgodzie z naturą


Wymiary deski:
długość – 25 cm
szerokość – 21 cm
grubość – 1 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Organic marki Altom Design, w skład której wchodzą kubki, miski, tace, deski, sztućce kuchenne oraz chlebak wykonane z włókien bambusowych. Uzupełnieniem kolekcji są bawełniane worki i torby na zakupy. Sprawdź całą kolekcję Organic
Marka: Altom Design
Identyfikator: 020602044

Opis produktu

W obliczu katastrofy ekologicznej, spowodowanej nadmierną produkcją tworzyw sztucznych, należy szukać zamienników plastikowych akcesoriów i opakowań, również nietłukących się i lekkich naczyń wielokrotnego użytku. Idealnym zamiennikiem plastiku jest włókno bambusowe – biodegradowalne i nieszkodliwe dla środowiska, również na etapie produkcji.


Dla osób dbających o środowisko, a jednocześnie szukających wygodnych rozwiązań, powstała kolekcja naczyń i akcesoriów bambusowych Organic marki Altom Design. Bambusowe naczynia i akcesoria Organic zdobieniem nawiązują do kolekcji porcelany Tropical.


W kolekcji dostępne są bambusowe kubki, talerze, miski, tace, deski, sztućce kuchenne oraz chlebak.  • Naczynia i akcesoria Organic wykonano z włókien bambusowych, więc są biodegradowalne i obojętne dla środowiska, również na etapie produkcji.

  • Prasowanie pod dużym ciśnieniem zapobiega tworzeniu się szczelin, dzięki czemu naczynia są wodoszczelne i nie pęcznieją w kontakcie z wodą.

  • Bambus jest bardzo wytrzymały, więc deski wykonane z bambusa są odporne na wyszczerbienia.

  • Produkty z kolekcji Organic mają naturalny kolor eko, a naczynia i tace zdobi zielony, egzotyczny liść, nawiązujący do kolekcji porcelany Tropical marki Altom Design.

  • Naczynia i akcesoria Organic nie wchodzą w reakcję z żywnością, więc można bezpiecznie serwować w nich wszystkie rodzaje produktów żywnościowych.

  • Kubki i miski można używać w mikrofalówce do podgrzewania potraw.

  • Naczynia wykonane z bambusa można myć w zmywarce w temperaturze do 70°C , łatwo je wysuszyć, bo bambus nie pochłania wilgoci.

  • Pozbawione ostrych krawędzi, nietłukące się naczynia to jakość, estetyka i wytrzymałość.

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Sezon na szpinak w pełni. Aby wzbogacić jego smak warto dodać garść posiekanych orzechów włoskich czy pistacji, uprzednio uprażonych na suchej patelni. Dobrym pomysłem jest także dodanie tartego parmezanu lub innego, twardego sera.