Deska do krojenia bambusowa Altom Design Organic 40 x 29 x 1,5 cm

Brak w magazynie

22,90 zł
pi-clock-svg Wysyłamy
w ciągu 48 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Kolekcja Organic - w zgodzie z naturą


Wymiary deski:
długość – 40 cm
szerokość – 29 cm
grubość – 1,5 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Organic marki Altom Design, w skład której wchodzą kubki, miski, tace, deski, sztućce kuchenne oraz chlebak wykonane z włókien bambusowych. Uzupełnieniem kolekcji są bawełniane worki i torby na zakupy. Sprawdź całą kolekcję Organic
Marka: Altom Design
Identyfikator: 020602047

Opis produktu

W obliczu katastrofy ekologicznej, spowodowanej nadmierną produkcją tworzyw sztucznych, należy szukać zamienników plastikowych akcesoriów i opakowań, również nietłukących się i lekkich naczyń wielokrotnego użytku. Idealnym zamiennikiem plastiku jest włókno bambusowe – biodegradowalne i nieszkodliwe dla środowiska, również na etapie produkcji.


Dla osób dbających o środowisko, a jednocześnie szukających wygodnych rozwiązań, powstała kolekcja naczyń i akcesoriów bambusowych Organic marki Altom Design. Bambusowe naczynia i akcesoria Organic zdobieniem nawiązują do kolekcji porcelany Tropical.


W kolekcji dostępne są bambusowe kubki, talerze, miski, tace, deski, sztućce kuchenne oraz chlebak.  • Naczynia i akcesoria Organic wykonano z włókien bambusowych, więc są biodegradowalne i obojętne dla środowiska, również na etapie produkcji.

  • Prasowanie pod dużym ciśnieniem zapobiega tworzeniu się szczelin, dzięki czemu naczynia są wodoszczelne i nie pęcznieją w kontakcie z wodą.

  • Bambus jest bardzo wytrzymały, więc deski wykonane z bambusa są odporne na wyszczerbienia.

  • Produkty z kolekcji Organic mają naturalny kolor eko, a naczynia i tace zdobi zielony, egzotyczny liść, nawiązujący do kolekcji porcelany Tropical marki Altom Design.

  • Naczynia i akcesoria Organic nie wchodzą w reakcję z żywnością, więc można bezpiecznie serwować w nich wszystkie rodzaje produktów żywnościowych.

  • Kubki i miski można używać w mikrofalówce do podgrzewania potraw.

  • Naczynia wykonane z bambusa można myć w zmywarce w temperaturze do 70°C , łatwo je wysuszyć, bo bambus nie pochłania wilgoci.

  • Pozbawione ostrych krawędzi, nietłukące się naczynia to jakość, estetyka i wytrzymałość.

Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Latem, gdy świeże zioła obrodzą w ogródkach i na straganach, warto pomyśleć w przygotowaniu zapasu na zimę. Zioła myjemy, osuszamy i siekamy. Umieszczamy w pojemnikach do mrożenia lub wkładamy do pojemników na lód i dopełniamy wodą. Zamrażamy. W ten sposób możemy przechowywać natkę pietruszki czy koperek nawet do 6 miesięcy.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!