Deska sedesowa / do kompaktu / WC Artgos, biała

W magazynie

cena:
47,50 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Uniwersalna deska sedesowa Artgos to gwarancja komfortu.

Marka: Artgos
Identyfikator: 5000002131

Opis produktu

Toaleta to zdecydowanie jedno z tych miejsc w naszych domach, które powinno być jak najczęściej i jak najdokładniej sprzątane. Zaniedbana toaleta jest prawdziwym siedliskiej baterii, które mogą prowadzić do różnych chorób. Świadomy wpływ na poziom czystości toalety wynika nie tylko z odpowiedniego doboru środków czystości, czy też narzędzi - warto raz na jakiś czas wymienić deskę sedesową, która ulega nie tylko zużyciu, ale i jest obozowiskiem bakterii.


Czystość toalety jest istotna dla każdego z nas, ale w szczególności ma ogromne znaczenie w domach, w których znajdują się dzieci. Ciekawskie małe rączki, nieświadome niebezpieczeństw, potrafią dotknąć niemal wszystkiego. Odpowiednia profilaktyka sprawi, że Twój dom będzie nie tylko czysty i zadbany, ale i bezpieczny.  • Wysokiej jakości materiały, użyte do wytworzenie deski, sprawiają, że jest trwała i posłuży przez długi czas.

  • Biel jest jednym z najbardziej uniwersalnych kolorów, dzięki czemu idealnie wpasuje się w aranżację każdej łazienki, czy też toalety.

  • Kolor biały jest nie tylko praktyczny, ale i ściśle kojarzy się z czystością i higienicznością.

  • Opływowe kształty deski sprawiają, że pasuje ona idealnie do tradycyjnych kompaktów, a dodatkowo jest niezwykle komfortowa.


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować