Akcesoria do sprzątania domu

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 94

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 94

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Akcesoria do sprzątania: miotły, szczotki, mopy, zmiotki i szufelki są niezbędne w każdym domu. Bez nich ciężko wyobrazić sobie utrzymanie czystości w mieszkaniu.

Miotły i szczotki do zamiatania pomagają wygodnie i szybko utrzymać czystość na podłodze, płytkach czy innej gładkiej powierzchni w domu. Główne części mioteł wykonane są najczęściej z tworzywa lub drewna, przez co są praktyczne i lekkie. Miotły i szczotki zajmują niewiele miejsca w domu i łatwo je schować, aczkolwiek i tak przy zakupie często kierujemy się designem - współczesne miotły nie są już smutne i jednokolorowe - z łatwością można dobrać kolorystykę do własnych upodobań.

Mopy do ścierania "na mokro" powierzchni podłogi są niezwykle praktyczne, łatwe w użyciu i popularne w naszych domach. Dzięki użyciu mopa możemy wygodnie umyć podłogę: parkiet, płytki czy linoleum. Również mopy dostępne są w wielu modelach, także w kompletach z wiadrem oraz wyciskaczem. Możesz również dokupić samą główkę (szczotkę) mopa lub wiaderko do niego.

Zmiotki to niewielkie szczotki z rączką, używane do usuwania brudu i kurzu z niewielkich powierzchni, często w przypadku nagłego zabrudzenia. Zmiotką szybko i wygodnie zamieciesz małą powierzchnię - w większości modeli zmiotki oferowane są w komplecie z poręcznymi szufelkami. Zmiotkę z szufelką możesz łatwo schować w ustronnym miejscu - nie zajmują go dużo.

W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria do sprzątania domu, m.in. niezbędne w każdej łazience szczotki do WC czy myjki i akcesoria do mycia szyb. Wszystkie dobierzesz według własnych upodobań pod katem modelu czy koloru.