Akcesoria do sprzątania domu

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 80

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 80

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Akcesoria do sprzątania – dom na błysk

ekawice-do-mycia-naczyn-silikonowe-altom-designDbanie o dom opiera się na wielu czynnościach, natomiast jedna z nich jest najważniejsza. Chodzi oczywiście o utrzymywanie nienagannego porządku w każdym z pomieszczeń. I o ile współcześnie mamy dostęp do wielu atrakcyjnych rozwiązań ułatwiających prace związane ze sprzątaniem, o tyle wciąż jest to uciążliwe. Każdy jednak zdaje sobie sprawę, że dbanie o odpowiednią czystość jest istotnym elementem komfortu.

Nikt przecież nie chce mieszkać w niezadbanej przestrzeni. Warto jednak wiedzieć, że dostępne na rynku akcesoria do sprzątania potrafią znacząco podnieść wygodę cyklicznych prac porządkowych. Dobrym pomysłem zatem okazuje się stawianie na nowoczesne przybory.

W skład domowych prac dotyczących utrzymania czystości w czterech ścianach wchodzi wiele czynności. Odkurzanie, ścieranie kurzy, mycie okien czy podłóg. Najwygodniej jest podzielić wszystkie obowiązki na liczbę domowników, w praktyce jednak doskonale wiemy, że zawsze ktoś przykłada się do tego bardziej, a ktoś mniej.

Zwłaszcza jeśli chodzi o skrupulatność. Podczas odkurzania nie powinniśmy omijać stojących przedmiotów, tylko je podnieść, przenieść chwilowo na inne miejsce i odkurzyć porządnie miejsce, na którym wcześniej dany obiekt stał. Decydując się na akcesoria do sprzątania domu, sprawiamy, iż regularne obowiązki stają się nieco mniej uciążliwe. Na jakie przybory powinniśmy się więc zdecydować?

Akcesoria do sprzątania domu – porządna szczotka

szczotka-do-zamiatania-do-miotly-aneks-reginaSzczotki odgrywają często główną rolę podczas sprzątania i mycia. Szorowanie zabrudzonych powierzchni bywa tym trudniejsze, im starsze jest zabrudzenie. Każdy doskonale wie, że z plamami najlepiej radzić sobie od razu, w praktyce jednak wygląda to tak, że nie zawsze możemy sobie na to pozwolić. Zdarza się zatem, że należy sięgnąć po wydajniejszy sposób czyszczenia niż przejeżdżanie po powierzchni zwilżoną szmatką czy nasączaną chusteczką. Szczotka z twardym włosiem z pewnością ułatwi nam usunięcie nawet mocno zaschniętych zabrudzeń.

Istnieją powierzchnie, które wymagają określonego podejścia oraz przyborów – nie możemy ich czyścić tradycyjnymi i uniwersalnymi detergentami. Trudno sobie wyobrazić mycie drewnianych mebli płynami negatywnie wpływającymi na kolor czy stan samego tworzywa. Właśnie dlatego dobrym pomysłem okazują się akcesoria do sprzątania zaprojektowane właśnie z myślą o tym szczególnym materiale. Szczotka do drewna wykonana została ze specjalnego włosia – sztywne, szorstkie i krótkie. Tym sposobem pozbędziemy się nawet trudnych do wyczyszczenia zabrudzeń, jednak bez niebezpieczeństwa uszkodzenia samego mebla.

Opcja ta poradzi sobie nie tylko z pracami wewnątrz domu. Każdy entuzjasta spędzania czasu na tarasie czy balkonie zdaje sobie sprawę, jak uporczywe potrafią być np. plamy po deszczu czy wiosennym pyleniu roślin. Taka szczotka idealnie poradzi sobie także z drewnianymi balustradami czy meblami balkonowymi.

Odkurzanie to jedno, czasami natomiast nie ma potrzeby, aby wyciągać cały odkurzacz. Podłogę można po prostu zamieść. Zwłaszcza jeśli mamy psa lub kota, któremu zdarza się rozrzucać suchą karmę z miseczki. W takiej sytuacji wystarczy po prostu zamieść wszystko, zebrać na szufelkę i wyrzucić – bez konieczności angażowania do tego odkurzacza. Trzeba jednak mieć świadomość, że szczotka od miotły zużywa się dość szybko i częsta eksploatacja na pewno negatywnie się na niej odbije. Dobrym pomysłem okaże się zatem kupno nowej szczotki co kilka miesięcy.

Gadżety do sprzątania – wygodna ściągaczka do wody

wiadro-z-wkladem-na-detergenty-plastikowe-berossi-12-l-mietaDo mycia okien można podejść na kilka różnych sposobów, natomiast rzadko kiedy zajęcie to nie przysparza nam problemów. Największym problemem zawsze jest pozbywanie się nadmiaru wody z szyb. Możemy oczywiście przetrzeć je ręcznikiem papierowym, ale w takiej sytuacji istnieje problem zacieków oraz smug. Aby uniknąć podobnych problemów, trzeba postawić na gadżety do sprzątania ułatwiające tego rodzaju pracę.

Solidna ściągaczka pozwoli nam raz-dwa pozbyć się nadmiaru wody i zapewnić sobie piękne, czyste szybu bez smug i widocznych zacieków. Oczywiście posługiwanie się takim narzędziem wymaga odrobiny wprawy, lecz wystarczy kilka ruchów, aby przekonać się, jak wygodne jest to rozwiązanie. Tym bardziej że w sklepie Pięknowodomu.pl możemy dostać także opcję z dodatkową myjką po drugiej stronie. Łatwo więc sobie wyobrazić, że do mycia okien nie będziemy potrzebowali żadnych szmatek. Wystarczy jedno wygodne akcesorium zaprojektowane w taki sposób, aby jedna z najżmudniejszych domowych prac stała się niemalże przyjemnością.

Ściągaczka z myjką to rozwiązanie za dosłownie kilka złotych. Nie musimy sięgać po oszczędności, aby zapewnić sobie tego rodzaju udogodnienie. Wszystko dzięki temu, że wykonana narzędzie to wykonane zostało z syntetycznego materiału. Wpływa to również na niewielką wagę gadżetu. Ściągaczka wody nie powinna być zbyt ciężka, aby bez trudu dało się dotrzeć nią do najwyższych części okna bez konieczności wysilania się przy tym. W ofercie sklepu Pięknowodomu.pl można znaleźć także opcje bez myjki, bo być może niektórzy nabywcy woleliby takie akcesoria do sprzątania domu w wersji podstawowej, bez dodatkowych funkcjonalności.

Akcesoria do sprzątania w sklepie Pięknowodomu.pl

Chociaż sprzątanie nie kojarzy się z przyjemnością i wygodą, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby właśnie wybierać rozwiązania wspierające nas w tych cyklicznych pracach. Niezależnie od tego, jakich opcji szukamy. W sklepie Pięknowdomu.pl znajdziemy gadżety do sprzątania zaprojektowane w taki sposób, aby możliwie jak najbardziej ułatwić mozolne obowiązki. W ramach asortymentu można zdecydować się na mopy ze specjalnym wyciskaczem odsączającym wodę, same końcówki do tego akcesorium z mikrofibry – zarówno w wariancie wykonanym z szerszych pasków, jak i niewielkich włókien.

Znajdziemy także zmiotki, szufelki, ściereczki materiałowe, wiadra, miski czy szczotki. Wszystkie te produkty zostały pomyślane w taki sposób, aby przydać się podczas wielu domowych prac. Taka wielofunkcyjność w połączeniu z niską ceną gwarantuje stuprocentową satysfakcję z zakupów, Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.