Akcesoria do sprzątania domu

Akcesoria do sprzątania: miotły, szczotki, mopy, zmiotki i szufelki są niezbędne w każdym domu. Bez nich ciężko wyobrazić sobie utrzymanie czystości w mieszkaniu.

Miotły i szczotki do zamiatania pomagają wygodnie i szybko utrzymać czystość na podłodze, płytkach czy innej gładkiej powierzchni w domu. Główne części mioteł wykonane są najczęściej z tworzywa lub drewna, przez co są praktyczne i lekkie. Miotły i szczotki zajmują niewiele miejsca w domu i łatwo je schować, aczkolwiek i tak przy zakupie często kierujemy się designem - współczesne miotły nie są już smutne i jednokolorowe - z łatwością można dobrać kolorystykę do własnych upodobań.

Mopy do ścierania "na mokro" powierzchni podłogi są niezwykle praktyczne, łatwe w użyciu i popularne w naszych domach. Dzięki użyciu mopa możemy wygodnie umyć podłogę: parkiet, płytki czy linoleum. Również mopy dostępne są w wielu modelach, także w kompletach z wiadrem oraz wyciskaczem. Możesz również dokupić samą główkę (szczotkę) mopa lub wiaderko do niego.

Zmiotki to niewielkie szczotki z rączką, używane do usuwania brudu i kurzu z niewielkich powierzchni, często w przypadku nagłego zabrudzenia. Zmiotką szybko i wygodnie zamieciesz małą powierzchnię - w większości modeli zmiotki oferowane są w komplecie z poręcznymi szufelkami. Zmiotkę z szufelką możesz łatwo schować w ustronnym miejscu - nie zajmują go dużo.

W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria do sprzątania domu, m.in. niezbędne w każdej łazience szczotki do WC czy myjki i akcesoria do mycia szyb. Wszystkie dobierzesz według własnych upodobań pod katem modelu czy koloru.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!