Suszarki na pranie stojące

Stojąca suszarka na pranie znajduje się niemal w każdym domu czy mieszkaniu. Pozwala na wygodne suszenie prania, które nie mieści się na suszarce w łazience czy na balkonie, bardzo często jest używana w większych rodzinach z dziećmi.

W każdym gospodarstwie domowym pranie jest niemal codzienną czynnością. Suszarka na pranie bardzo się więc przydaje. Warto ją odpowiednio dobrać, zarówno pod katem wielkości (długości prętów czy sznurków), jak i pod kątem jej umiejscowienia. Nikt bowiem nie chce, by suszarka była niewygodnym i przeszkadzającym elementem w domu

Suszarki stojące na pranie są powszechnie znane, składają się z części podstawowej, stojącej na rozkładanych nóżkach (podobnie jak np. deski do prasowania) oraz rozkładanych skrzydełek, które znacząco zwiększają możliwą do powieszenia na suszarce ilość prania. Można je ustawić wprost w pokoju, a większość modeli jest też przystosowana do suszenia prania na zewnątrz, na przykład na balkonie.

Suszarki pokojowe polecane są szczególnie, gdy choć raz na jakiś czas robimy duże pranie dla wszystkich członków rodziny. Stojące suszarki wygodnie się składają i gdy nie są używane, można je bezpiecznie schować w schowku lub np. za drzwiami. Wieszanie wypranych ubrań i bielizny jest bardzo łatwe i wygodne.

Pokojowe, stojące suszarki na pranie są bardzo wytrzymałe i pozwalają na wygodne rozwieszenie nawet sporego prania. Dzięki sporej ilości modeli do wyboru, łatwo dobierzesz suszarkę pokojową do swoich wymagań.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

14 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

14 produkt(ów)

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!