Duża filiżanka do kawy i herbaty porcelanowa Jumbo Altom Design Melania taupe 470 ml

Brak w magazynie

cena:
11,50 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Kolekcja porcelana Melania, do której należy duża filiżanka, posiada modną kolorystykę i stożkową formę


Wymiary filiżanki:
- pojemność - 470 ml
- wysokość - 8,4 cm
- szerokość - 11 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Melania marki Altom Design, w której skład wchodzą elementy zastawy porcelanowej: kubki, filiżanki, miseczki pozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Melania

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0101004854

Opis produktu

Koralowy jest barwą afirmującą do życia i skłaniającą się w stronę natury. Turkusowy jest kolorem jasnym, harmonizującym umysł, dzięki czemu w jego otoczeniu dobrze się wypoczywa. Barwa taupe to mieszanka brązu i beżu, która niezwykle popularna stała się w trendach i w eklektycznych wnętrzach. Te trzy topowe w modzie i designie kolory zdobią kolekcję naczyń porcelanowych Altom Design Melania, w której skład wchodzi kubek z zaparzaczem, miska, kubek i filiżanka.


Porcelana z kolekcji Melania zyskała modny fason i kolorystykę, dlatego idealnie pasują do niej hasła zarysowane na powierzchni: optymistyczne, pobudzające do życia. Koral, turkus i taupe to barwy, które pozytywnie oddziałują na samopoczucie, przywołują ciepłe kolory wiosny i lata, dają chęci do działania. Do tego nowoczesny i designerski, stożkowy kształt naczyń kuchennych zachęca do ich codziennego użytkowania.


Te trzy barwy, którymi zdobiona jest kolekcja Melania od marki Altom Design, współistnieją ze sobą i wzajemnie się przenikają, dlatego nie musisz decydować się na zakup linii naczyń tylko w jednym kolorze. Porcelana Melania wpisuje się w modny trend mix&match, który zachęca do twórczego miksowania i łączenia ze sobą barw i motywów, które tylko z pozoru do siebie nie pasują.


  • Elementy zastawy porcelanowej Altom Design Melania wykonane są z porcelany wysokiej jakości o lekko kremowej barwie

  • Kubek z zaparzaczem, miska, filiżanka i kubek porcelanowy, zdobią przez trzy modne kolory: koralowy, turkusowy i taupe

  • Porcelana z kolekcji Melania od marki Altom Design wyróżnia się ciekawym, stożkowym wyglądem

  • Kubek z zaparzaczem wyposażony jest w stalowe sitko i głęboką pokrywkę

  • Zastawa porcelanowa Melania wpisuje się w modny trend mix&match, czyli miksuj i łącz

  • Elementy zastawy porcelanowej z tej kolekcji można myć w zmywarce

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

W trakcie ręcznego mycia porcelany warto wstawić do komory zlewu plastikową miskę. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko obicia porcelanowego naczynia.