Hity Dnia
Hity Dnia

Duża filiżanka do kawy i herbaty porcelanowa Jumbo Altom Design Melania turkus 470 ml

Brak w magazynie

cena:
11,50 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Kolekcja porcelana Melania, do której należy duża filiżanka, posiada modną kolorystykę i stożkową formę


Wymiary filiżanki:
- pojemność - 470 ml
- wysokość - 8,4 cm
- szerokość - 11 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Melania marki Altom Design, w której skład wchodzą elementy zastawy porcelanowej: kubki, filiżanki, miseczki pozwalające spójnie wyposażyć domową jadalnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Melania

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0101004852

Opis produktu

Koralowy jest barwą afirmującą do życia i skłaniającą się w stronę natury. Turkusowy jest kolorem jasnym, harmonizującym umysł, dzięki czemu w jego otoczeniu dobrze się wypoczywa. Barwa taupe to mieszanka brązu i beżu, która niezwykle popularna stała się w trendach i w eklektycznych wnętrzach. Te trzy topowe w modzie i designie kolory zdobią kolekcję naczyń porcelanowych Altom Design Melania, w której skład wchodzi kubek z zaparzaczem, miska, kubek i filiżanka.


Porcelana z kolekcji Melania zyskała modny fason i kolorystykę, dlatego idealnie pasują do niej hasła zarysowane na powierzchni: optymistyczne, pobudzające do życia. Koral, turkus i taupe to barwy, które pozytywnie oddziałują na samopoczucie, przywołują ciepłe kolory wiosny i lata, dają chęci do działania. Do tego nowoczesny i designerski, stożkowy kształt naczyń kuchennych zachęca do ich codziennego użytkowania.


Te trzy barwy, którymi zdobiona jest kolekcja Melania od marki Altom Design, współistnieją ze sobą i wzajemnie się przenikają, dlatego nie musisz decydować się na zakup linii naczyń tylko w jednym kolorze. Porcelana Melania wpisuje się w modny trend mix&match, który zachęca do twórczego miksowania i łączenia ze sobą barw i motywów, które tylko z pozoru do siebie nie pasują.


  • Elementy zastawy porcelanowej Altom Design Melania wykonane są z porcelany wysokiej jakości o lekko kremowej barwie

  • Kubek z zaparzaczem, miska, filiżanka i kubek porcelanowy, zdobią przez trzy modne kolory: koralowy, turkusowy i taupe

  • Porcelana z kolekcji Melania od marki Altom Design wyróżnia się ciekawym, stożkowym wyglądem

  • Kubek z zaparzaczem wyposażony jest w stalowe sitko i głęboką pokrywkę

  • Zastawa porcelanowa Melania wpisuje się w modny trend mix&match, czyli miksuj i łącz

  • Elementy zastawy porcelanowej z tej kolekcji można myć w zmywarce

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Delikatna porcelana nie powinna być narażana na gwałtowne zmiany temperatury. Przełożenie porcelany bezpośrednio z lodówki do kuchenki mikrofalowej może spowodować jej pęknięcie.