Dzbanek do wody i soku plastikowy Artgos 2 l biały

W magazynie

cena:
14,50 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Kolorowy, plastikowy dzbanek do wody i soku uatrakcyjni każde przyjęcie w plenerze.


Wymiary dzbanka:
- pojemność: 2 l

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Artgos
Identyfikator: 020701934

Opis produktu

Dzbanki plastikowe to nie tylko domena przyjęć dla dzieci - świetnie sprawdzają się podczas luźnych spotkań i przyjęć, organizowanych na werandzie czy w przydomowym ogrodzie.


W dorosłym gronie także używamy plastikowych dzbanków na wodę, szczególnie podczas spotkań organizowanych poza domem. Dzbanki z tworzywa sztucznego dają komfort braku stresu o stłuczki cennej dla nas zastawy stołowej z porcelany czy szkła.


Dzbanki plastikowe stają się szczególnie ważne, gdy planujemy wyjazd na letni piknik czy biwak. W zasadzie świetnie sprawdzą się one podczas każdego turystycznego tripu.


Naczynia plastikowe mają kilka podstawowych zalet: są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, a także relatywnie tanie. Nie będzie nam więc żal, gdy plastikowy dzbanek ulegnie zniszczeniu podczas zabawy dzieci czy rodzinnego wyjazdu. Dzbanki z tworzywa sztucznego są też bardziej wytrzymałe na zgięcia czy upuszczenia od klasycznej zastawy stołowej.


Wykonane z plastiku dzbanki dostępne są w wielu kolorach, zazwyczaj wesołych i jaskrawych lub pastelowych, dzięki czemu z łatwością skompletujesz własny komplet naczyń plastikowych zgodnie z własnymi upodobaniami.


  • Wykonane z tworzywa sztucznego dzbaneczki są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości

  • Różnorodna kolorystyka dzbanków daje możliwość skompletowania własnej letniej zastawy

  • Plastikowych dzbanków możesz bezpiecznie używać w zamrażarkach, zmywarkach i mikrofalówkach

  • Dzbanki świetnie nadają się na rodzinny wyjazd, biwak lub piknik

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Jeśli wybierasz się na łąkę, koniecznie zerwij listki młodego szczawiu, pokrzywy (przed kwitnieniem roślina nie parzy) czy mleczu. Możesz wykorzystać je do wiosennych sałatek lub przygotować pyszną zupę. Dzikie rośliny doskonale wzbogacają smak potraw i dostarczają cennych minerałów i witamin, a przy tym rosną naturalnie bez użycia środków chemicznych i nawozów.