Dzbanek do wody i soku plastikowy Artgos 2 l czerwony

W magazynie

cena:
17,50 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Kolorowy, plastikowy dzbanek do soku i wody uatrakcyjni każde przyjęcie w plenerze.


Wymiary dzbanka:
- pojemność: 2 l
- wysokość - 20 cm

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Artgos
Identyfikator: 020701936

Opis produktu

Dzbanki plastikowe to nie tylko domena przyjęć dla dzieci - świetnie sprawdzają się podczas luźnych spotkań i przyjęć, organizowanych na werandzie czy w przydomowym ogrodzie.


W dorosłym gronie także używamy plastikowych dzbanków na wodę, szczególnie podczas spotkań organizowanych poza domem. Dzbanki z tworzywa sztucznego dają komfort braku stresu o stłuczki cennej dla nas zastawy stołowej z porcelany czy szkła.


Dzbanki plastikowe stają się szczególnie ważne, gdy planujemy wyjazd na letni piknik czy biwak. W zasadzie świetnie sprawdzą się one podczas każdego turystycznego tripu.


Naczynia plastikowe mają kilka podstawowych zalet: są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, a także relatywnie tanie. Nie będzie nam więc żal, gdy plastikowy dzbanek ulegnie zniszczeniu podczas zabawy dzieci czy rodzinnego wyjazdu. Dzbanki z tworzywa sztucznego są też bardziej wytrzymałe na zgięcia czy upuszczenia od klasycznej zastawy stołowej.


Wykonane z plastiku dzbanki dostępne są w wielu kolorach, zazwyczaj wesołych i jaskrawych lub pastelowych, dzięki czemu z łatwością skompletujesz własny komplet naczyń plastikowych zgodnie z własnymi upodobaniami.


  • Wykonane z tworzywa sztucznego dzbaneczki są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości

  • Różnorodna kolorystyka dzbanków daje możliwość skompletowania własnej letniej zastawy

  • Plastikowych dzbanków możesz bezpiecznie używać w zamrażarkach, zmywarkach i mikrofalówkach

  • Dzbanki świetnie nadają się na rodzinny wyjazd, biwak lub piknik

Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Kofeina zawarta w kawie zaczyna na nas działać po ok.10 minutach od spożycia. Szczyt działania przypada po ok. trzech kwadransach, a potem kawa stopniowo przestaje działać. Bardzo stopniowo - bo działa jeszcze przez ok.3-5 h po wypiciu ostatniego łyka z naszej filiżanki.