Elektroniczna waga kuchenna Altom Design Przyprawy 20 x 15 cm

Brak w magazynie

cena:
39,90 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Precyzyjnie odmierzone składniki kluczem każdej potrawy.


Wymiary wagi kuchennej:
długość - 20 cm
szerokość - 15 cm
Marka: Altom Design
Identyfikator: 020301539

Opis produktu

Pięknie pachnące wypieki na stole, przy którym zasiada cała rodzina. Kluczem do sukcesu jest precyzyjne odmierzenie wagi składników, niezbędnych do ich przygotowania. Z precyzyjną wagą kuchenną żadne słodkości nie mają prawa się nie udać.


Elektroniczna waga kuchenna marki Altom Design powinna znaleźć się w każdej kuchni. Precyzyjnie odmierzy dla Ciebie wszystkie składniki potraw i wypieków, a dzięki jej wymiarom, na co dzień możesz ją łatwo przechowywać w kuchennych szafkach.
  • Ważenie odbywa się w szybki i prosty sposób, a czytelny wyświetlacz LCD umożliwia wygodne i łatwe odczytanie wagi.

  • Waga kuchenna została wyposażona w funkcję doważania (tara).

  • Niezaprzeczalną zaletą wagi jest również łatwość utrzymania w czystości; jest to możliwe dzięki gładkiej, szklanej powierzchni.

  • Wysoka funkcjonalność i niebanalna stylistyka wagi spowodują, że stanie się ona pięknym dodatkiem w kuchni, a jej niewielkie wymiary pozwolą na jej łatwe przechowywanie praktycznie wszędzie.


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Aby ułatwić sobie przygotowanie przetworów warto znać kilka zasad. Wiśnie czy czereśnie przeznaczone na przetwory wkładamy do zamrażalki na 20 minut przed drylowaniem. Dzięki temu usuwanie pestek jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Owoce leśne myjemy krótko pod bieżącą wodą na sitku aby nie nasiąkły wodą. Natomiast owoce i warzywa z których chcemy zdjąć skórkę np. śliwki czy pomidory parzymy we wrzątku a następnie zahartowujemy zimną wodą. Dzięki temu z łatwością usuniemy skórkę.