Figurka porcelanowa / ozdoba świąteczna na Wielkanoc Zając sztuczna trawa Altom Design zielony 13,5 x 9,5 x 21 cm

W magazynie

cena:
31,90 zł
- +
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Zając wielkanocny to obowiązkowy element w świątecznej aranżacji


Wymiary figurki:
długość - 13,5 cm
szerokość - 9,5 cm
wysokość - 21 cm


Marka: Altom Design
Identyfikator: 1701001165

Opis produktu

Wielkanoc to najważniejsze chrześcijańskie święto, nieodłącznie związane z wiosną. Jej symbolami, poza barankiem paschalnym, stały się również zaczerpnięte z dawnych wierzeń zające, jajka i kury, z którymi pojawiała się bogini wiosny Eostre, znana również jako Ostara. To od niej pochodzi angielska nazwa Świąt Wielkanocnych – Easter.


Ponieważ Wielkanoc to zwycięstwo dobra nad złem, pokonanie ciemności przez światło, zbawienie i nowe życie, do kultury chrześcijańskiej przeniknęły symbole związane z odradzaniem się.


Zając jest symbolem płodności, wiosny i żywotności. Nic dziwnego, że „wskoczył” do wielkanocnych koszyczków i pojawia się w wielkanocnych aranżacjach.  • porcelanowa figurka pokryta sztuczną trawą sprawdzi się jako element aranżacji świątecznej.

  • symbol żywotności i wiosennego odradzania się życia podkreśli radość z wielkanocnych świąt.

  • to również świetny pomysł na świąteczny upominek.

  • dzięki ozdobom i dekoracjom świątecznym stworzysz niepowtarzalną, wiosenną i przytulną atmosferę w swoim domu.

Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Aby uzyskać piękny kolor pisanek nie trzeba sięgać po sztuczne barwniki. Równie dobry efekt można uzyskać stosując naturalne produkty spożywcze.

Kolor żółty otrzymamy dodając do wody z gotującymi jajkami kurkumy lub curry, zielony – liście szpinaku, różowy/czerwony – sok z buraka a niebieski – owoce tarniny lub zastępując wodę wywarem z czerwonej kapusty z dodatkiem łyżki octu.