Filiżanka do kawy i herbaty ze spodkiem porcelana Altom Design Chabry 200 ml

Brak w magazynie

cena:
27,10 zł
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Porcelana „szafirem chabrów dziergana” – idealna na wiosenno-letni stół.


Wymiary filiżanki:
pojemność – 200 ml
wysokość – 7,5 cm
średnica spodka – 15 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Chabry marki Altom Design, w skład której wchodzą kubki, filiżanki, talerze, miski i kieliszki do jajek. Sprawdź całą kolekcję Chabry.

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0101004950

Opis produktu

Kochamy polne kwiaty za ich wdzięk, subtelną urodę i za wiosenno-letnie łąki, których są ozdobą. Porozrzucane jak kolorowe koraliki w trawie lub zbożu, otwierają swoje pąki do słońca i cieszą oczy ferią barw i różnorodnością kształtów maleńkich płatków, upajając symfonią zapachów. Wśród nich mrugają do nas, jak błękitne oczy, modre główki chabrów.


Chabry w towarzystwie dzwonków, rumianków i mniszków zdobią zastawę śniadaniowo-deserową marki Altom Design. Parafrazując słowa poetki Kazimiery Zawistowskiej, „porcelana szafirem chabrów dziergana” uczyni stół słonecznym i świeżym.


Na kolekcję Chabry składają się talerze śniadaniowo-deserowe, miski, filiżanki ze spodkami i kubki – również z pokrywkami i stalowymi zaparzaczami oraz duże kubki jumbo. Kolekcja w ciekawy sposób uzupełni i ożywi zastawę stołową, której bazą będą elementy z kolekcji Altom Design Bella, wykonane z tej samej porcelany, oraz serwisy innych marek w kolorze ecru, takich jak MariaPaula Nova.  • Kolekcja Chabry marki Altom Design wykonana została z delikatnie kremowej porcelany NCB o idealnie gładkiej powierzchni i dobrej odporności na obtłuczenia.

  • Porcelanowe naczynia ozdobione zostały chabrami w towarzystwie dzwonków, rumianków i mniszków.

  • Na kolekcję składają się naczynia, dzięki którym stworzysz spójną zastawę śniadaniowo-deserową.

  • Dla kolekcji Chabry idealną bazą będzie zastawa Altom Design Bella lub elementy innych kolekcji w kolorze ecru, takich jak MariaPaula Ecru lub MariaPaula Nova.

  • Kolekcja uczyni aranżację stołową słoneczną i wesołą. Jest idealna na wiosnę i lato.

  • Wraz z naczyniami z bambusowymi elementami z kolekcji Altom Design Regular stworzy spójną aranżację kojarzącą się z naturą i słońcem.

  • Wszystkie elementy kolekcji Chabry można myć w zmywarce.


Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Za sprawą miękkiego, papierowego ręcznika możesz ochronić swoją porcelanę przed zniszczeniem. Wystarczy, że przełożysz nim talerzyki, filiżanki, a także inne elementy zestawy – w ten sposób porcelana zachowa swój piękny wygląd na długie lata.