Filiżanka do kawy i herbaty ze spodkiem porcelana Altom Design Infinity Blue 200 ml

Brak w magazynie

cena:
21,40 zł
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Infinity Blue – kwiatowa klasyka w nieskończenie modnym kolorze nieba


Wymiary filiżanki:
średnica spodka – 15 cm
wysokość – 9 cm
pojemność – 200 ml

Produkt ten jest częścią kolekcji Infinity Blue marki Altom Design, w skład której wchodzą kubki, filiżanki, talerze i miseczki porcelanowe oraz zestawy tea for one. Sprawdź całą kolekcję Infinity Blue.

Zastosowanie

  • ZMYWARKA
    Zmywarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0101004956

Opis produktu

Podarowanie komuś niebieskich kwiatów oznacza, że ceni się jego przyjaźń. Niebieski kolor to symbol wierności i profesjonalizmu. Uspokaja, a jednocześnie pobudza do kreatywności i poszerzania horyzontów. Kolor wieczornego nieba, jak określa się klasyczny niebieski, został ogłoszony przez instytut Pantone kolorem roku 2020, ale w trendach będzie obecny zawsze, bo to jeden z kolorów natury. Jest nieskończenie modny, podobnie jak zdobienie porcelany motywami kwiatowymi.


Infinity Blue to kolekcja porcelany marki Altom Design. Nawiązuje do nieskończoności, bezkresnego nieba, trwałości i klasyki. Wczesne techniki zdobienia naczyń polegały na podszkliwnym malowaniu kobaltem, a dominującymi motywami były te kwiatowe. Niebieskie kwiaty zdobią również naczynia Infinity Blue.  • Kolekcja wykonana jest z wysokiej jakości, kremowej porcelany NBC, dzięki czemu jest bardziej odporna na obtłuczenia i wyszczerbienia.

  • Wszystkie elementy zdobione są niebieskimi wzorami kwiatowymi, więc kolekcja jest klasyczna i ponadczasowa.

  • Dostępna jest na sztuki, dzięki czemu możesz stworzyć zestaw śniadaniowo-deserowy według własnych potrzeb.

  • Na kolekcję składają się talerz deserowy, miska, kubek o pojemności 300 ml w 4 wzorach, filiżanka ze spodkiem, filiżanka jumbo w 2 wzorach i zestaw tea for one.

  • Infinity Blue będzie doskonałym uzupełnieniem zastawy stołowej wykonanej z porcelany w kolorze ecru, takiej jak Altom Design Bella lub MariaPaula Ecru i Nova.


Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Woda używana do parzenia herbaty bez wątpienia wpływa nie tylko na jakość naparu, ale i smak. Najbardziej optymalna jest woda przefiltrowana, bogata w tlen o odczynie zbliżonym do neutralnego (od 6,5 do 7 pH).