Szklanki z podwójną ścianką
Szklanki z podwójną ścianką

Foremki do lodów Altom Design kolekcja Lemoniada

Brak w magazynie

cena:

Normalna cena: 2,90 zł

Special Price 2,59 zł

pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Przywołaj wspomnienia gorącego lata dzięki świeżej i ożywczej kolekcji Lemoniada, z której pochodzi forma do lodówProdukt ten jest częścią kolekcji Lemoniada marki Altom Design w skład której wchodzą elementy porcelanowe (kubki, filiżanki, talerzyki, miseczki), maty stołowe oraz akcesoria kuchenne, pozwalające spójnie wyposażyć domową kuchnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Lemoniada.

Zastosowanie

  • ZAMRAżARKA
    Zamrażarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0207015475

Opis produktu

Upalne dni są cechą znamienną każdego lata. Choć napawamy się gorącym słońcem, zwłaszcza tak pożądanym w czasie urlopów, to jednak mamy potrzebę się schłodzić. Zimna lemoniada i lody wydają się być do tego idealne. Z formą do lodów z kolekcji Lemoniada, teraz stworzysz je samodzielnie.


Lemoniada to kolekcja marki Altom Design, która zainspirowana została latem. Forma do lodu to jeden z elementów tej orzeźwiającej serii. Dzięki niej samodzielnie wykonasz lody na patyku. Wystarczy do tego sok ze świeżych owoców i trochę wody oraz zamrażarka. Kilka elementów wystarczy, by stworzyć smaczne lody.  • Kolekcja Lemoniada to ożywcze i świeże wzory oraz modne kształty

  • Cechą charakterystyczną kolekcji jest motyw przewodni, jakim jest cytrusowa lemoniada.

  • Forma do lodów pozwoli na stworzenie własnych, zdrowych lodów i sorbetów.


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Aby ułatwić sobie przygotowanie przetworów warto znać kilka zasad. Wiśnie czy czereśnie przeznaczone na przetwory wkładamy do zamrażalki na 20 minut przed drylowaniem. Dzięki temu usuwanie pestek jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Owoce leśne myjemy krótko pod bieżącą wodą na sitku aby nie nasiąkły wodą. Natomiast owoce i warzywa z których chcemy zdjąć skórkę np. śliwki czy pomidory parzymy we wrzątku a następnie zahartowujemy zimną wodą. Dzięki temu z łatwością usuniemy skórkę.