Foremki do lodów Altom Design kolekcja Lemoniada

Brak w magazynie

cena:
2,90 zł
pi-clock-svg Wysyłka
24 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 299 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Przywołaj wspomnienia gorącego lata dzięki świeżej i ożywczej kolekcji Lemoniada, z której pochodzi forma do lodówProdukt ten jest częścią kolekcji Lemoniada marki Altom Design w skład której wchodzą elementy porcelanowe (kubki, filiżanki, talerzyki, miseczki), maty stołowe oraz akcesoria kuchenne, pozwalające spójnie wyposażyć domową kuchnię bądź salon. Sprawdź całą kolekcję Lemoniada.

Zastosowanie

  • ZAMRAżARKA
    Zamrażarka
Marka: Altom Design
Identyfikator: 0207015475

Opis produktu

Upalne dni są cechą znamienną każdego lata. Choć napawamy się gorącym słońcem, zwłaszcza tak pożądanym w czasie urlopów, to jednak mamy potrzebę się schłodzić. Zimna lemoniada i lody wydają się być do tego idealne. Z formą do lodów z kolekcji Lemoniada, teraz stworzysz je samodzielnie.


Lemoniada to kolekcja marki Altom Design, która zainspirowana została latem. Forma do lodu to jeden z elementów tej orzeźwiającej serii. Dzięki niej samodzielnie wykonasz lody na patyku. Wystarczy do tego sok ze świeżych owoców i trochę wody oraz zamrażarka. Kilka elementów wystarczy, by stworzyć smaczne lody.  • Kolekcja Lemoniada to ożywcze i świeże wzory oraz modne kształty

  • Cechą charakterystyczną kolekcji jest motyw przewodni, jakim jest cytrusowa lemoniada.

  • Forma do lodów pozwoli na stworzenie własnych, zdrowych lodów i sorbetów.


Zobacz film

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani kiienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Czy wiesz że

Specyficzny smak ryby można rozmaicie podkreślić. Najczęściej stosuje się: pieprz czarny, sól, natkę pietruszki, sok z cytryny lub pieprz cytrynowy. Warto również użyć wyrazistych ziół: tymianku czy szałwii, a także czosnku i cebuli.