Forma / wykrawacz / wyciskacz do pierogów Ravioli Practic

W magazynie

cena:
5,99 zł
- +
pi-clock-svg Wysyłamy
w ciągu 48 h
pi-truck-svg Dostawa gratis od 249 zł
pi-wallet-svg Przyjmujemy
zwroty do 365 dni

Teraz własnoręczne robienie pierogów będzie łatwe i przyjemne.


Marka: Practic
Identyfikator: 0207015439

Opis produktu

Gotowanie to ogromna przyjemność, ale też sporo pracy. Na pewno są czynności w kuchni, które sprawiają Ci wiele problemów ze względu na pracochłonność. Ciasta domowej roboty, makaron, czy własnoręcznie robione pierogi. Nie ma nic lepszego niż domowe, zdrowe wyroby, ale ich przygotowanie wymaga od Ciebie wałkowania ciasta, lepienia, pilnowania proporcji wszystkich składników. Są jednak sposoby, aby gotowanie wiązało się tylko z przyjemnością.


Kto z nas nie lubi pierogów? Ruskie, z mięsem, warzywami, ravioli, a także te na słodko polane bitą śmietaną. Problemem jest tylko sposób ich przygotowania - dość pracochłonny wymagający stworzenia odpowiedniego ciasta, farszu i lepienia. Wykrawacz do pierogów Ravioli sprawi, że czynność ta będzie prostsza, bo pozwoli w szybki i dokładny sposób wykroić z ciasta odpowiednią formę. A może by tak wspólne lepienia pierogów uczynić rodzinną tradycją? Takim wykrawaczem może posługiwać się nawet Twoje dziecko, bo jest prosty i przede wszystkim bardzo wygodny w obsłudze.  • Lepienie pierogów z wykrawaczem stanie się zajęciem prostszym i mniej pracochłonnym.

  • Z wykrawaczem szybko i bezproblemowo przygotujesz rodzinny posiłek.

  • Wykrawacz do pierogów Ravioli bardzo dobrze wykrawa ciasto, a do tego jest prosty i wygodny w obsłudze.


Zobacz film

Dodaj opinię

Czy wiesz że

Skórka z cytryny ścierana na tarce bardzo często przywiera do jej powierzchni. Aby tego uniknąć cytrynę należy sparzyć, wytrzeć do sucha i zostawić w zamrażalniku na 30 minut.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
Pon.Pt.: 8.00 - 16:00

+48 601 900 967

Zapisz się do newslettera

odbierz rabat 10% na pierwsze zakupy!