Garnki emaliowane Silesia Rybnik

Naczynia emaliowane Silesia Rybnik

15% taniej !

Co zrobić, aby skorzystać z okazji?

*Akcja trwa od 22 do 28 lutego 2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Nie łączy się z innymi akcjami wymagającymi użycia kodu.

Dlaczego warto wybrać naczynia emaliowane?

Różnorodne produkty w wielu kształtach i rozmiarach pozwolą Ci przygotować praktycznie każde danie w wygodny sposób. Garnków emaliowanych można używać na wszystkich rodzajach kuchenek (w tym na indukcji) oraz w piekarnikach. Naczynia emaliowane można myć w zmywarce, a ich gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości.

Podążając za trendami, w naszej ofercie odnajdziesz modne, współczesne kształty i wzory naczyń oraz garnków emaliowanych, które wzbogacą wnętrze Twojej kuchni. Zawsze żywe kolory – na długo dodadzą jej uroku i staną się jej naturalną ozdobą. Szeroki wybór modnych dekoracji i odcieni kolorystycznych, sprawia, że każdy znajdzie naczynia odpowiednie dla siebie.

Prawie 300 lat doświadczenia sprawia, że o naczyniach emaliowanych wiemy wszystko. Od pokoleń dzielimy się tą wiedzą i tworzymy doskonałe produkty, które sprawdzają się w każdym domu, do wielu codziennych zastosowań. Naczynia emaliowane SILESIA to gwarancja smaków dzieciństwa i zdrowa kuchnia na co dzień.

Powłoka emaliowana posiada właściwości szkła tzn. że jest kwasoodporna, nie pochłania zapachów i smaków, ani nie wchodzi w reakcje ze składnikami pożywienia, zapewniając nam zdrowe gotowanie i przechowywanie posiłków. Dzięki temu naszą ulubioną zupę, bez obaw będziemy mogli przechować w lodówce. Dzięki właściwością antyalergicznym są odpowiednie i bezpieczne dla dzieci oraz osób podatnych na uczulenia.