Garnki indukcyjne

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 218

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 10

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 218

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 10

Nowoczesne kuchnie indukcyjne wymagają przystosowanych do nich naczyń kuchennych. Współczesne garnki w ogromnej większości spełniają te wymagania, a jednocześnie zapewniają zdrowe, wygodne i szybkie przyrządzanie potraw.

Nowoczesne garnki, rondle i inne naczynia kuchenne w ogromnej większości są przystosowane fabrycznie do użytkowania na kuchenkach indukcyjnych. Zarówno garnki stalowe (nierdzewne), jak i aluminiowe oraz doskonale zadomowione u nas naczynia emaliowane będą świetnie sprawdzały się na indukcji.

Indukcyjne garnki emaliowane, wykonane z blachy stalowej, są bardzo bezpieczne dla zdrowia - materiały użyte do ich produkcji są neutralne dla środowiska i nie uczulają. Przystosowane są do używania na wszystkich rodzajach kuchenek (także tych indukcyjnych), bez problemu można je też myć w zmywarkach. Dużą zaletą emalii jest niemal dowolna możliwość jej zdobienia, przez co garnki emaliowane dostępne są w niezliczonej liczbie kolorów i zdobień.

Garnki ze stali nierdzewnej bardzo dobrze przewodzą ciepło i długo je trzymają, pozwalając oszczędzać energię. Im lepszej jakości stal (z większym dodatkiem chromu), tym bardziej są one odporne na korozję. Ogromna większość stalowych garnków nierdzewnych działa także na indukcji

Garnki aluminiowe, które przebojem wkraczają do naszych kuchni, pokryte nowoczesnymi, nieprzywierającymi powłokami, pozwalają smacznie i zdrowo gotować nawet przy niewielkim użyciu tłuszczu. Są też niezwykle wytrzymałe, trwałe i lekkie, a także szybko się nagrzewają i długo trzymają temperaturę. One także w większości bardzo dobrze współpracują z indukcją.

W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór garnków indukcyjnych - stalowych, emaliowanych czy aluminiowych. Dostępne są one w pełnych zestawach, a także pojedynczo - na sztuki.

Garnki przeznaczone do kuchennych płyt indukcyjnych na dobre wkroczyły do naszych domów. Wybierając garnki na indukcję mamy do dyspozycji naprawdę szeroką gamę naczyń kuchennych. Nowoczesne garnki, rondle i inne naczynia kuchenne w ogromnej większości są przystosowane fabrycznie do użytkowania na kuchenkach indukcyjnych. Zarówno garnki stalowe (nierdzewne), jak i aluminiowe oraz doskonale zadomowione u nas naczynia emaliowane będą świetnie sprawdzały się na indukcji. Garnki emaliowane, wykonane z blachy stalowej, są bardzo bezpieczne dla zdrowia - materiały użyte do ich produkcji są neutralne dla środowiska i nie uczulają. Przystosowane są do używania na wszystkich rodzajach kuchenek (także tych indukcyjnych), bez problemu można je też myć w zmywarkach. Dużą zaletą emalii jest niemal dowolna możliwość jej zdobienia, przez co garnki emaliowane dostępne są w niezliczonej liczbie kolorów i zdobień. Garnki ze stali nierdzewnej bardzo dobrze przewodzą ciepło i długo je trzymają, pozwalając oszczędzać energię. Im lepszej jakości stal (z większym dodatkiem chromu), tym bardziej są one odporne na korozję. Ogromna większość stalowych garnków nierdzewnych działa także na indukcji Garnki aluminiowe, które przebojem wkraczają do naszych kuchni, pokryte nowoczesnymi, nieprzywierającymi powłokami, pozwalają smacznie i zdrowo gotować nawet przy niewielkim użyciu tłuszczu. Są też niezwykle wytrzymałe, trwałe i lekkie, a także szybko się nagrzewają i długo trzymają temperaturę. One także w większości bardzo dobrze współpracują z indukcją. W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór garnków na indukcję - stalowych, emaliowanych czy aluminiowych. Dostępne są one w pełnych zestawach, a także pojedynczo - na sztuki.