Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

Czajnik ze stali nierdzewnej szybko się nagrzewa, dzięki czemu czas gotowanej w nim wody jest krótszy. Czajniki tego typu są często wybierane ze względu na trwałość oraz nowoczesny wygląd i praktyczność.

Tradycyjne stalowe czajniki kuchenne do gotowania wody nadal znajdują się niemal w każdym domu. Są niezwykle praktyczne i wygodne, a wyposażone w gwizdek same poinformują o zakończeniu procesu gotowania. Czajniki ze stali nierdzewnej są dostępne w wersji bez dekoracji (w kolorze stali) lub w wielu wersjach dekorowanych - jednokolorowych lub w postaci kolorowych wzorów.

Czajniki nierdzewne to szeroka gama naczyń, zróżnicowanych pod kątem pojemności oraz designu. Możesz wybierać spośród wielu wzorów czajników stalowych o różnych kształtach, z różnie zaprojektowanymi, wygodnymi rączkami, chroniącymi nasze ręce przed poparzeniem. Czajnik możesz dopasować do własnego gustu i wystroju kuchni także pod względem kolorystycznym - wszak może być on także ozdobą kuchennego wnętrza.

Czajnik ze stali nierdzewnej szybko się nagrzewa, a z tego powodu czas gotowanej w nim wody jest krótszy. Czajniki tego typu są często wybierane ze względu na trwałość, nowoczesny wygląd, praktyczność, a także niewysoką cenę.

Nierdzewny czajnik może stać się także ozdobą Twojej kuchni – zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na czajnik tego typu o satynowej powierzchni i różnokolorowych barwach.

Czajniki nierdzewne (stalowe) są bezpieczne dla żywności i łatwe w utrzymaniu w czystości. Z pewnością będą służyły przez długie lata.

Jesteśmy sklepem firmowym właściciela marki Altom Design, w której ofercie znajduje się duży wybór czajników ze stali nierdzewnej.