Garnki emaliowane Silesia

Naczynia emaliowane Silesia Rybnik 15% taniej z kodem: EMALIA.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 372

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 16

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 372

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 16

Garnki emaliowane towarzyszą nam w kuchni od pokoleń. Są najbardziej tradycyjnym rodzajem garnków kuchennych, których używały już nasze babcie i mamy. Łączą w sobie unikalne walory estetyczne oraz pełną ochronę zdrowia naszych domowników.

Garnki emaliowane należą do najpopularniejszych rodzajów naczyń kuchennych, kupowanych w naszym kraju. Ze względu na technologię ich wykonania, są bardzo bezpieczne w użyciu, neutralne dla środowiska naturalnego oraz nie zawierają żadnych składników uczulających.

Znajdujące się w naszej ofercie garnki emaliowane znanej od dziesięcioleci marki Silesia Rybnik cechują się także żywotnością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne.Ich szczelna powłoka emaliowana zapobiega gromadzeniu się bakterii i zanieczyszczeń.

Cechą, która wyróżnia garnki emaliowane na tle innych, jest związana z technologią ich produkcji (poprzez pokrywanie specjalną emalią) możliwość ich zdobienia. Dzięki temu garnki emaliowane oferowane są w ogromnej gamie wzorów i kolorów - możesz dobrać odpowiedni wzór zdobienia garnków do własnego gustu oraz kolorystyki kuchni. Dzięki temu zawsze będą się pięknie prezentować w Twoim domu.

Jesteśmy sklepem firmowym bezpośredniego dystrybutora garnków emaliowanych marki Silesia Rybnik, jako jedyni posiadamy w ofercie pełną gamę garnków, brytfann, czajników i kubków tego producenta.