Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 37

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 37

Strona:
  1. 1
  2. 2

Sprawdź również: Rondle emaliowane Czajniki emaliowane Naczynia ceramiczne Zestawy garnków emaliowanych Cedzaki Przybory kuchenne Lunchboxy Garnki emaliowane

 

Kubki emaliowane niezmienne należą do najpopularniejszych naczyń, pokrytych emalią. Są niezwykle wytrzymałe i higieniczne, dlatego też kubki używane są często w trakcie wyjazdów, obozów czy kolonii. Ale z pewnością przydadzą się też na co dzień w każdym domu.

Kubek emaliowany znajduje bardzo wiele zastosowań. Przydają się przy piciu zup czy bulionów, można w nich podgrzewać i gotować niewielkie ilości wody czy innych płynów, rozpuszczać masło. Są niezbędne i do picia, i jako codzienne naczynia kuchenne.

Kubki emaliowane wykonane są z wysokiej jakości stali, pokrytej piękną, niezwykle higieniczną i łatwą w utrzymaniu w czystości powłoką emaliowaną. Wykonane w renomowanych fabrykach naczyń emaliowanych, dostępne są w wielu pojemnościach oraz wzorach. Możesz wybrać emaliowany kubek z jednokolorową emalią lub pięknie dekorowany w fantazyjne czy tradycyjne wzory.

Dostępna mnogość kolorystyczna i możliwość zdobienia dekoracyjnymi wzorami to wielka zaleta kubków emaliowanych. A dodatkowo większość z nich dostępna jest w ramach większych kolekcji garnków emaliowanych - możesz skomponować swój własny, jednolity zestaw garnków i kubków niezbędnych w Twojej kuchni.