Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 31

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 31

Strona:
  1. 1
  2. 2

Sprawdź również: Garnki Valdinox Garnki na indukcję Garnki do rosołu Naczynia do zapiekania Przybory kuchenne Szklane pokrywki do garnków Garnki do pasteryzacji Brytfanny Patelnie

 

Garnki ze stali nierdzewnej przebojem wdarły się do polskiej kuchni wraz z modą na nowoczesny design. Poza swoimi niezaprzeczalnymi walorami użytkowymi, niosą one bowiem ze sobą nowoczesny wygląd, pasujący do dzisiejszych trendów w wyposażeniu wnętrz.

Garnki ze stali nierdzewnej to propozycja dla miłośników nowoczesnej kuchni. Wykonane w najnowszych technologiach, świetnie przewodzą i utrzymują ciepło. Serie wykonane ze stali ze szlachetnymi dodatkami są bardziej odporne na korozję, w ogromnej większości nadają się do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, także indukcyjnych.

Garnki nierdzewne często wyposażone są w specjalne silikonowe nakładki na uchwytach, dzięki czemu chronimy ręce przed poparzeniem, a jednocześnie zapewniamy sobie pewny chwyt nawet pełnego i ciężkiego garnka. To właśnie kolorystyka silikonowych dodatków daje Ci wybór odpowiedniego zestawu garnków ze stali nierdzewnej.

Wśród dostępnych u nas garnków ze stali nierdzewnej znajdziesz pełne, funkcjonalne zestawy oraz pojedyncze modele, z których możesz samodzielnie skomponować własne naczynia do kuchni.

Garnki nierdzewne to także garnki specjalistyczne (garnki do gotowania mleka czy szparagów i makaronu) oraz przeznaczone dla miłośników zdrowego odżywiania (szybkowary, sokowniki i garnki do gotowania na parze).