Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Naczynia z podgrzewaczem

Gotujesz przez kilka godzin pyszne dania dla swoich gości, pięknie podajesz je na udekorowanym stole, jednak niestety za pół godziny te smakowite potrawy są zimne - czy ten scenariusz jest Ci znany? Na szczęście z pomocą przychodzi Altom Design oraz naczynia porcelanowe z podgrzewaczami. Twoje dania nie tylko będą pięknie prezentować się na stole, ale również będą gorące przez całą imprezę (albo chociaż do momentu wypalenia się świeczek). Naczynia z podgrzewaczem to idealne rozwiązanie podczas domowych uroczystości, imprez, imienin czy domówek, podczas których wraz z gośćmi spędzacie kilka godzin przy stole.

 

Naczynia z podgrzewaczem - czego dowiesz się z tego wpisu?

 

  • ● Dlaczego warto mieć w domu naczynie ceramiczne z podgrzewaczem?
  • Naczynia z podgrzewaczem do podawania dań na stół
  • ● Czy naczynia z podgrzewaczami można myć w zmywarkach?

 

Naczynia z podgrzewaczem

Im więcej przygotowujemy dań, tym trudniej podać je wszystkie na raz, by były ciepłe. Naczynie z podgrzewaczem w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularne. Kiedyś zarezerwowane dla dużych firm cateringowych organizujących duże przyjęcia, teraz coraz częściej gości na naszym stole, a także większych rodzinnych obiadach i przyjęciach.

 

Oprócz naczynia w zestaw wchodzi również specjalny stojak wykonany ze stali chromowej, który umożliwia włożenie pod naczynie małych świeczek - tealightów. Świeczki te dają stosunkowo mały płomień - idealny by stale podgrzewać naczynie, ale nie doprowadzić do przypalenia dania. Naczynie z podgrzewaczem sprawia, że Twoje dania podane na stole będą ciepłe przez długi czas.

 

Naczynie z podgrzewaczem - porcelanowe czy ceramiczne?

Naczynia z podgrzewaczami Altom Design przeznaczone są do serwowania dań. Wykonane są z wysokiej jakości porcelany lub ceramiki, dzięki czemu są odporne na zarysowania. Kolekcja Regular to porcelanowe naczynia, które są lżejsze i delikatniejsze od ceramicznych odpowiedników. Po skończonym posiłku z powodzeniem możemy umyć porcelanową/ceramiczną część w zmywarce. Stojak zalecamy umyć ręcznie, aby stelaż nie uległ zniszczeniu i zarysowaniu.

 

Jak rozpoznać prawdziwą porcelanę? Porcelana to elegancki, a wręcz luksusowy produkt. Często jednak możemy natrafić na artykuły, które ten produkt jedynie udają. Wyroby porcelanowe są najszlachetniejszą odmianą ceramiki. Porcelana jest znacznie droższa niż inne materiały, a po uderzeniu wyda z siebie czysty, melodyjny dźwięk. Produkty z cienkimi ściankami, takimi jak filiżanki są przeświecalne i przepuszczają łunę światła. Naczynia z podgrzewaczem Altom Design Regular są wykonane z grubej warstwy wysokiej klasy porcelany, a więc nie zauważysz tej przepuszczalności.

 

Chcąc mieć pewność, warto kupić porcelanę ze sprawdzonego źródła i stawiać na nasze, polskie marki.

 

Naczynia z podgrzewaczem do podawania dań na stół

Pamiętaj, aby podgrzewacze podpalać dopiero na stole, a nie w kuchni. Rozpalone świeczki trudno nieść, szczególnie gdy wosk zrobi się płynny. Znosząc naczynia ze stołu, najpierw zdmuchnij świeczki i poczekaj, aż wosk zastygnie. Dopiero wtedy możesz podnieść całe naczynie z podgrzewaczem i bezpiecznie je przenieść.

 

 

 

.