Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

23 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

23 produkt(ów)

 

 

Żaroodporne naczynia

 

Naczynia żaroodporne są nieocenione, gdy chcesz przygotować posiłek w formie zapiekanki, lecz warto wiedzieć, że znakomicie sprawdzą się również do mrożenia. Pojemniki żaroodporne oferowane przez Altom Design stworzone zostały z wytrzymałego, hartowanego szkła, odpornego zarówno na bardzo wysokie, jak i bardzo niskie temperatury. Naczynie żaroodporne to doskonały pomocnik w każdej kuchni. Jest idealne do zapiekania oraz przyrządzania posiłków i serwowania ich bezpośrednio z piekarnika na stół, dzięki czemu danie dużo dłużej pozostaje gorące. Naczynia do zapiekania od Altom posiadają formę szklaną, ceramiczną, a także porcelanową i dostępne są w najróżniejszych kształtach. Dlatego też możesz dobierać je odpowiednio do swoich potrzeb. Sprawdzą się zarówno do przyrządzania posiłków mięsnych, warzywnych, jak i wszelkiego rodzaju zapiekanek makaronowych bądź ziemniaczanych. Stworzone z wytrzymałego, hartowanego szkła czy specjalnego ceramicznego porcelitu, pozwalają na wygodne przygotowanie dowolnego zapiekanego dania.

 

 

Naczynia żaroodporne szklane

 

Wśród żaroodpornych naczyń szklanych od Altom Design znajdziesz brytfanny z wygodnymi uchwytami, naczynia do zapiekania z przykrywką, pojemniki żaroodporne nadające się zarówno do piekarnika, jak i do odgrzewania dań w mikrofali, a nawet żaroodporną szklaną formę do tarty. Dużym plusem jest tutaj mnogość rozwiązań i kształtów – wśród naczyń przeznaczonych do zapiekania znajdziesz zarówno owalne, o pojemności 2,5 l i 3,5 l, jak i kwadratowe – nieco mniejsze, o pojemnościach 1,5 oraz 2,5 l. Naczynia te posiadają dopasowaną, wypukłą pokrywkę, która dzięki swojemu kształtowi może posłużyć również za dodatkową foremkę do podgrzania mniejszej porcji potrawy. Szklane naczynia do zapiekania Altom Design są wielofunkcyjne – sprawdzą się w piekarnikach, mikrofalówkach, lodówkach, a nawet zamrażarkach. Wysoka jakość ich wykonania sprawia, że wytrzymują one zakres temperatur od -40°C do 400°C. Co więcej, naczynia te można myć w zmywarkach. Wybierając je, otrzymujesz jakość i wygodę w jednym.

 

Pojemniki żaroodporne z przykrywką

 

Pojemniki to najprostsze rozwiązanie dla osób będących w ciągłym biegu. Pozwalają one zabrać ze sobą porcję ulubionego dania oraz podgrzać ją w dogodnym dla siebie momencie. Pojemniki od Altom nadają się do podgrzewania zarówno w piekarnikach, jak i kuchenkach mikrofalowych – bez pokrywki. Dzięki dołączonej pokrywce można je także spokojnie przechowywać szczelnie zamknięte w lodówce i zamrażalniku. Pojemniki nie wchodzą w reakcję z żywnością i są odporne na zarysowania. Tak samo jak inne naczynia żaroodporne, sprawdzą się w temperaturach od -40°C do 400°C. Bez problemu można je myć w zmywarce. Dostępne są w różnych kształtach – kwadratowym, prostokątnym i okrągłym, dzięki czemu nadadzą się do przechowywania i spożywania bezpośrednio z nich różnego rodzaju produktów (np. owoce, warzywa, nabiał) czy całych dań, łącznie z zupą. Naczynia do zapiekania to wyjątkowy pomocnik w każdej kuchni. Z nimi przygotujesz zapiekanki i aromatyczne mięsa, a także bezpiecznie zamrozisz produkty w żaroodpornych pojemnikach.