Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Naczynia żaroodporne są niezbędne, gdy chcemy przygotować pyszny posiłek w formie zapiekanki mięsnej lub warzywnej. Naczynia żaro szklane, ceramiczne lub porcelanowe świetnie nadają się do bezpośredniego podania gotowej potrawy na domowy stół.

Naczynie żaroodporne to doskonały pomocnik w każdej kuchni. Są idealne do zapiekania oraz przyrządzania posiłków i serwowania ich bezpośrednio z piekarnika na stół. Posiłki mięsne, warzywne czy zapiekanki makaronowe? Naczynia żaro świetnie się do tego nadają - a ich wytrzymałość pozwala zarówno na bezpośrednie podanie gorącego dania na stół, jak i do zamrożenia go w niskich temperaturach.

Pyszne zapiekanki makaronowe, ziemniaczane czy warzywne szturmem zdobywają nasze serca. Są niezwykle smaczne, a przy tym łatwe w przygotowaniu, nie wymagają też większej ilości czasu. Naczynia żaroodporne, dostępne w formie niezwykle wytrzymałego, hartowanego szkła lub specjalnego ceramicznego porcelitu, pozwalają na wygodne przygotowanie dowolnego, zapiekanego dania.

W naszej ofercie znajdziesz żaroodporne naczynia o różnych kształtach (okrągłe lub prostokątne), dostępne w wielu rozmiarach - łatwo dopasujesz je do swoich wymagań. Dobierz model otwarty lub z pokrywką.