Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 83

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 83

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Patelnie są niezbędnym wyposażeniem każdej domowej kuchni. Dobrze dobrana do potrzeb patelnia z nowoczesną powłoką znacznie ułatwia smażenie i duszenie zdrowych i smacznych potraw.

Najpopularniejsze w tej chwili patelnie kuchenne wykonane są ze stali lub aluminium i pokryte specjalnymi, nieprzywierającymi powłokami. Dzięki powłoce nieprzywierającej możemy smażyć z użyciem minimalnej ilości tłuszczu bez ryzyka przywierania i przypalania mięs, ryb i innych dań. Pozwala nam to przygotowywać o wiele zdrowsze posiłki dla domowników i gości.

Nowoczesne patelnie posiadają powłoki o wielu wariantach kolorystycznych - patelnie nie muszą być już szare lub czarne. Niewzykle modne są powłoki imitujące wyglądem strukturę kamienia (np. patelnie marki Valdinox z kolekcji Rock, Aurum czy Pro) lub inaczej kamienia, marmuru. Również uchwyty, poza względami praktycznymi, spełniają dziś rolę dekoracyjną.

Patelnie kuchenne produkowane przy użyciu najnowszych technologii mają odpowiedniej grubości ścianki boczne oraz dno, coraz częściej wielowarstwowe (akutermiczne). W ogromnej większości działają na wszystkich rodzajach kuchenek, także indukcyjnych. Patelnie kuchenne dostępne są w wielu wielkościach (od 16 do nawet 30 cm), z pewnością znajdziesz u nas te, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Wśród dostępnych w sklepie patelni znajdziesz także te specjalizowane: patelnie do naleśników czy patelnie grillowe.

Dostępne u nas patelnie do smażenia są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne: zarysowania i ścieranie, jak również działanie wysokich temperatur, kwasów i detergentów chemicznych. Jesteśmy sklepem firmowym właściciela marek Valdinox i Altom Design, w których ofercie znajdziesz niezwykle szeroką gamę patelni kuchennych w różnych wzorach i rozmiarach.