Hity Dnia
Hity Dnia

Patelnie do naleśników

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Patelnie do naleśników znacząco ułatwiają przygotowywanie tego dania, przy którym ogranicza nas jedynie nasza fantazja. Każdy z nas ma swoje ulubione, zarówno jeśli chodzi o rodzaj ciasta, jak i to, czym naleśniki nadziewamy. W wielu narodowych kuchniach naleśniki występują w specjalnych odmianach, charakterystycznych dla danego kraju.

Patelnie do naleśników zostały specjalnie stworzone do ich przyrządzania. W ogromnej większości są okrągłe i mają płytkie dno - w sam raz do usmażenia porcji ciasta na naleśnika. Są też lekkie, umożliwiając sprawne manewrowanie patelnią w trakcie smażenia.

Naleśniki można przygotowywać często, nigdy nie powtarzając ich smaku. W sezonie bardzo popularne są naleśniki z owocami, poza nim - z konfitura czy dżemem. Możemy je nadziewać serem, mięsem, czy warzywną mieszanką. Miłośnicy obcych kuchni z pewnością znają ich meksykańską odmianę, czyli tortillę.

Przygotowywane na okrągłej patelni do naleśników ciasto możemy równie dobrze uformować w krokiety i zawinąć z mięsem czy pieczarkami. Samo ciasto na naleśniki możemy przygotować w przeróżny sposób, na przykład zmieniając tradycyjną mąkę na mąkę gryczaną. Każda gospodyni potrafi na swój sposób wyczarować wyjątkowe naleśniki.

Jesteśmy sklepem firmowym właściciela marek Valdinox i Altom Design, w ofercie których znajdują się nowoczesne, wygodne i energooszczędne naczynia kuchenne, w tym także patelnie do smażenia naleśników. Z pewnością znajdziesz u nas model odpowiadający Twoim potrzebom.