Patelnie indukcyjne

Patelnie indukcyjne przebojem zdobywają nasze domy, głównie ze względu na zwiększone bezpieczeństwo i oszczędność energii. Nowoczesne powłoki patelni do kuchenek indukcyjnych pozwalają też na szybkie i zdrowe smażenie.

W dobie ogromnej popularności kuchenek indukcyjnych nie ma problemu ze znalezieniem patelni, współpracujących z nimi. Twój wybór zależy więc głównie od preferowanej technologii wykonania (patelnie na indukcję znajdziesz wśród ceramicznych, z powierzchnią mineralną czy innymi odmianami nieprzywierających patelni), jej wielkości czy konkretnego zastosowania.

Patelnie indukcyjne to przede wszystkim oszczędność energii. Patelnie, przystosowane do użytkowania na nowoczesnych kuchniach indukcyjnych dostępne są w wielu rozmiarach oraz odmianach: patelnie do naleśników, patelnie grillowe czy popularne wśród miłośników kuchni orientalnej woki.

Jesteśmy sklepem firmowym właściciela marek Valdinox oraz Altom Design, w których ofercie znajdują się indukcyjne patelnie w wielu modelach oraz rozmiarach. Z pewnością skompletujesz u nas własny zestaw patelni na indukcję, dostosowany do Twoich potrzeb.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 56

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 56

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3