Aranżacja stołu w stylistyce Hampton

Szum morza, lekka bryza muskająca twarz i ogrzewające ją promienia słońca – zachowaj wspomnienie lata na dłużej. Zaaranżuj stół w marynistycznym stylu, przywołaj wakacyjny klimat za pośrednictwem dodatków i białej porcelany MariaPaula dekorowanej platynową linią.

W aranżacji stołowej – zwłaszcza takiej, na której króluje porcelana – cenisz sobie elegancję, ale i kreatywne łączenie dodatków i motywów. Marynistyczna stylistyka Hampton łączy w sobie luksus, wygodę i lekkość, która koi zmysły. Zestaw kawowy i obiadowy MariaPaula Platynowa Linia, w zestawieniu z motywami kojarzącymi się z ciepłym piaskiem i szumem morza, splata elegancję z przytulnością.

Baw się motywami, dzięki którym przełamiesz konwencję „białego stołu” i dodasz mu innej niż zazwyczaj stylistyki.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 12 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

MARIAPAULA PLATYNOWA LINIA

Tradycyjny polski dom zawsze był pełen skarbów i pamiątek, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Najcenniejszym wśród nich była porcelana. Wykładana na stół z wielkim szacunkiem, była świadkiem najważniejszych wydarzeń w życiu rodziny. Również dziś, serwując posiłki na eleganckiej zastawie, wyrażamy szacunek względem naszych gości.

Kolekcja porcelany stołowej MariaPaula Platynowa Linia to wyjątkowe zestawienie bieli ze zdobieniem w postaci linii wykonanych ze szlachetnej platyny. Ręczne wykonanie tak precyzyjnej dekoracji wymaga szczególnych artystycznych umiejętności, dlatego porcelana ta jest tak wyjątkowa.