Blisko natury – świąteczna aranżacja stołu

Porcelana jest uosobieniem piękna, rodowego skarbu i wielopokoleniowych tradycji. To właśnie ona króluje na stole podczas ważnych okazji rodzinnych. Porcelana MariaPaula Sissi, o kontrastowej stylistyce, doskonale sprawdzi się na świątecznym stole w stylu Natural.

Sissi to kolekcja polskiej porcelany MariaPaula. Jej szklista, biała powłoka zyskała wzór o geometrycznych kształtach zdobionych ręcznie nakładaną platyną. Porcelana Sissi utrzymana została w dostojnych barwach bieli, srebra i szarości, a taka stylistyka Natural doskonale sprawdzi się na świątecznym stole.

Kontrastowa porcelana MariaPaula Sissi, o wysublimowanym kształcie i wytwornej estetyce, będzie współgrała z dekoracjami wigilijnego stołu, które skąpane są w bieli, zieleni i czerwieni. Srebrzysta dekoracja widniejąca na porcelanie będzie mieniła się i połyskiwała w świetle wigilijnych świec, tworząc tym samym urokliwy i uroczysty klimat.

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy zestaw dla 12 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena
Brak opcji dla tego produktu.
Razem

PORCELANA MARIAPAULA SISSI

Porcelana MariaPaula powstaje z naszego zamiłowania do najlepszej jakości, wielowiekowej tradycji i niezwykłego piękna. Porcelanowy zestaw obiadowy zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy z dbałością o każdy szczegół, tak by stał się prawdziwym dziełem sztuki na Twoim stole. Dostojna platynowa dekoracja sprawia, że zastawa doskonale wpisuje się również w wystrój wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu. MariaPaula Sissi to pełna klasy i elegancji, produkowana w Polsce, zastawa stołowa.