Boho w barwach natury

Styl Boho jest chyba najbardziej nonszalanckim stylem we wnętrzarstwie, a najważniejsze w nim są dodatki. Elementy etniczne, rustykalne, ale także przedmioty klasycznie eleganckie i oszczędne w formie łączy się ze sobą z hipisowskim luzem.

Patchwork, makramę i inne plecionki zestawia się z drewnem, ale niejednokrotnie również z elementami rodem z wnętrz urządzonych w stylu glamour. To coś więcej niż mix & match, polegający głównie na łączeniu pozornie niepasujących do siebie deseni i faktur. To prawdziwie artystyczny miszmasz mebli, naczyń, tkanin, dekoracji i barw.

Miłośnicy skandynawskiego minimalizmu raczej nie odnajdą się w stylu inspirowanym artystyczną bohemą, ale zarówno oni, jak i wyznawcy artystycznego nieładu docenią urok drewnianego stołu w ogrodzie, zastawionego naczyniami i ozdobami z różnych kolekcji, modną porcelaną, lampionami zrobionymi z ozdobnych pojemników i szkłem najwyższej jakości.

Czarowi gustownej mieszanki naczyń i dekoracji, utrzymanej w delikatnych, nawiązujących do natury barwach, trudno się oprzeć. Beżowo-biała aranżacja stołu, pośród drzew i łapaczy snów, przyprawiona została złotem sztućców i dekoracji na porcelanie i kieliszkach.

Porcelana z nowatorskiej kolekcji MariaPaula Natura, zdobionej organicznym reliefem, idealnie współgra z talerzami w kolorze piasku z kolekcji Altom Design Urban. Złote sztućce i lśniące, idealnie przeźroczyste szkło, rodem z wnętrz urządzonych w stylu glamour, wspaniale wyglądają na tle płóciennych serwetek. Tak oto natura łączy się z miejską dżunglą w gustownej mieszance dekoracji.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 4 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Aranżacja została przygotowana przez Marzenę Marideko - znaną dekoratorkę wnętrz, autorkę popularnych profili na Instagramie i Facebooku.

Stwórz swój własny zestaw

MariaPaula Natura

Głównym wyróżnikiem tej oryginalnej kolekcji porcelany jest organiczny relief, przypominający korę drzewa. Nieregularne powierzchnie, inspirowane naturą, zestawione zostały z idealnie gładkimi elementami i kształtami naczyń nawiązującymi do kuli. MariaPaula Natura została zaprojekowana i wykonywana jest wyłącznie w renomowanych polskich fabrykach, z białej porcelany najwyższej jakości. Fason ten dedykowana jest wszystkim, którzy poszukują przedmiotów oryginalnych, które mają szansę stać się kultowymi, a jednocześnie dobrze zaprojektowanej porcelany, która wzbogaci chwile spędzone przy wspólnym stole.

Altom Design Urban Sand

Urban to kolekcja porcelany podzielona na kilka wyrazistych linii, które barwą i motywem odnoszą się do życiodajnych sił drzemiących w naturze. Cechą charakterystyczną kolekcji Urban Sand jest nowoczesny relief i barwa rozgrzanego słońcem piasku pustyni. Kolekcja Urban od marki Altom Design zainspirowana została przyrodą i jej kontrastującymi, a jednocześnie uzupełniającymi się barwami, które wspólnie tworzą jedność.Altom Design Bella Złote Romby

Klasyczna i elegancka porcelana Bella, o lekko kremowym odcieniu, ze złotymi, lśniącymi zdobieniami w stylu glamour, to propozycja przede wszystkim na odświętne okazje. Dzięki regularnym i prostym formom pasuje również do codziennych aranżacji. Będzie też ciekawym uzupełnieniem gładkich naczyń z innych kolekcji.

Altom Design Bella Złota Linia

Brzegi naczyń o regularnych i prostych formach z kolekcji Bella ozdobione zostały złotymi liniami, co dodało delikatnie kremowej porcelanie blasku i elegancji. Kolekcja jest bardzo uniwersalna i wpisze się w wiele różnych aranżacji stołowych z elementami złota, zarówno tych codziennych, jak i związanych ze szczególnymi okazjami.