Boże Narodzenie w złocie – klasyczna aranżacja stołu

Już od rana w dzień wigilii w domu roznosi się zapach przygotowywanych, tradycyjnych dwunastu dań, które wraz z pierwszą gwiazdą zagoszczą na świątecznym stole. Przed wieczerzą podzielisz się z najbliższymi opłatkiem i złożysz im najlepsze życzenia na nadchodzący rok, by potem wspólnie zasiąść do wigilijnego stołu w spokoju i radości.

To klasyczny obraz świąt obchodzonych w polskich domach, które w tym czasie nabierają wyjątkowego charakteru. Na stołach nie może zabraknąć porcelanowej zastawy, które uświetni ten szczególny wieczór i podkreśli magię świąt Bożego Narodzenia.

Proponujemy piękną, świąteczną zastawę porcelanową Bella Złote Romby, której delikatne, złote romby będą wspaniale mienić się na bożonarodzeniowym stole. Stylistyka Art déco skąpana w złocie, idealnie wpisze się w wigilijną aranżację. Całość podkreśli niezwykle modna podkładka pod talerz, która współgra z całą stylistyką.

Przygotowaliśmy dla Ciebie gotowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA "BELLA ZŁOTE ROMBY" MARKI ALTOM DESIGN

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że udane spotkanie w gronie najbliższych wymaga wyjątkowej oprawy. Piękna zastawa stołowa wprawi w zachwyt Twoich gości i stworzy magiczny nastrój spotkania. Na takie właśnie okazje mamy coś specjalnie dla Ciebie - klasyczną, a jednocześnie elegancką porcelanę Bella.

Linia porcelany Bella wyróżnia się ciepłym, kremowym odcieniem, a także regularnym, prostym kształtem.

"Złote romby" to kolekcja o bogatych, geometrycznych zdobieniach w formie szerokiej wstęgi z niewielkich rombów o szlachetnym odcieniu złota. Dekoracja ta nawiązuje do stylu Art déco, który wywodzi się z lato 20-tych i 30-tych XX wieku.