Valdinox Prime
Valdinox Prime

Celebruj codzienność z najbliższymi

Wiele naszych dni zaczynamy od pośpiechu, szybkiej wymiany zdań, burzliwych przygotowań do wyjścia, ale i naprędce zjedzonego śniadania. Celebruj codzienność, a takie świętowanie rozpocznij od wspólnego ucztowania przy posiłku w gronie najbliższych, wtedy cały dzień będzie pozytywny i udany.

Cieplejsze dni zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu, a poranek powinno zaczynać się od radosnego powitania słońca. Jeśli masz ogród, taras lub balkon – to rodzinne śniadania przenieś w te miejsca, by cieszyć się w gronie najbliższych budzącym się dniem. Nie zapominaj o tym, by wspólnie w taki sam sposób celebrować każdy posiłek w ciągu dnia.

Porcelana MariaPaula Nova łączy w sobie tradycyjne znaczenie zastawy stołowej z nowoczesnym designem, dlatego z powodzeniem może uświetnić codzienną aranżację.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 4 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

MARIAPAULA NOVA

Porcelana kojarzy się z tradycjami polskiego domu, z kunsztem wykonania i przedmiotami o sentymentalnej wartości. Projektanci marki MariaPaula każdą z tych cech chcieli zamknąć w elementach kremowej zastawy. Tworzona jest tylko w polskich fabrykach z wykorzystaniem pokoleniowej wiedzy mistrzów porcelany. Najnowsza kolekcja MariaPaula jest zderzeniem klasyki i kunsztu z nowoczesną formą oraz subtelnym kształtem.

Ta współczesna, minimalistyczna forma w porcelanie MariaPaula Nova widoczna jest zwłaszcza w uchwytach filiżanek oraz w kształcie imbryka, mlecznika, czy cukiernicy. Porcelana ta zyskuje lekko kubistyczny kształt, zarysowany delikatnymi liniami. To wszystko sprawia, że elementy serwisu MariaPaula Nova wpasują się w aranżację stołową ważnych uroczystości, jak i tych codziennych spotkań.