Dostojna, platynowa aranżacja stołu z naturalnymi akcentami

Rodzinne obiady, święta, czy też wystawne przyjęcia – każda z tych okazji jest wyjątkowa i wymaga szczególnej oprawy. Nic więc dziwnego, że to właśnie wtedy wyciągamy na nasze stoły kunsztownie wykonaną, na co dzień skrzętnie przechowywaną, porcelanową zastawę.

MariaPaula Sissi to kolekcja porcelany, która zdecydowanie wyróżnia się na tle gładkiej, białej, czy też kremowej zastawy stołowej. Piękne, platynowe barwy i zdobienia nawiązujące do ornamentyki znanej z królewskich pałaców, czynią zastawę Sissi prawdziwą cesarzową wśród polskiej porcelany stołowej MariaPaula.

Zastawa obiadowa i kawowa MariaPaula Sissi to dostojna ozdoba stołu skąpana w platynie i szarości, która pasuje do stylu royal. Komplet porcelany stołowej Sissi sprawdzi się podczas uroczystych okazji, jak i w lekkich aranżacjach z naturalnymi dodatkami, odwołującymi się do przyrody.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 12 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena
Brak opcji dla tego produktu.
Razem

KOLEKCJA "SISSI" MARKI MARIAPAULA

Wyobraź sobie rodzinne przyjęcie. Miła atmosfera, pyszne jedzenie i piękna stołowa zastawa. Potrawy podane na eleganckich porcelanowych naczyniach smakują jeszcze lepiej. Porcelana MariaPaula powstaje z naszego zamiłowania do najlepszej jakości, wielowiekowej tradycji i piękna. Porcelanowy zestaw obiadowy i kawowy zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy z dbałością o każdy szczegół, tak by stał się prawdziwym dziełem sztuki na Twoim stole.

Dostojna platynowa dekoracja sprawia, że zastawa doskonale wpisuje się również w wystrój wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu MariaPaula Sissi to pełna klasy i elegancji, produkowana w Polsce, zastawa stołowa.