Elegancja z granatem na Twoim stole

Apetycznie podane jedzenie nie tylko przyciąga wzrok, ale i sprawia, że smakuje nam o niebo lepiej. Warto zatem komponować i serwować posiłki w taki sposób, aby pobudzały nasz apetyt nawet "jednym spojrzeniem".

Uwodzicielski wygląd oferowanych potraw nie tylko zależy od sposobu ich podania na talerzu - niebywale ogromne znaczenie ma również wygląd samego naczynia, na którym serwujemy posiłek, a także to co dzieje się dookoła niego.

Kunsztowna porcelana o nowoczesnej formie i ciepłej kremowej barwie w połączeniu z soczyście granatowym obrusem sprawi, że stół sam będzie zapraszać do skosztowania przygotowanych dań.

Świeże aranżacje kwiatowe wyeksponowane w krystalicznie przejrzystych, szklanych wazonach wprowadzą nie tylko powiew świeżości, ale i sprawią, że całość nabierze przytulnego, domowego klimatu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój indywidualny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

PORCELANA MARIAPAULA NOVA

Porcelana kojarzy się z tradycjami polskiego domu, z kunsztem wykonania i przedmiotami o sentymentalnej wartości. Projektanci marki MariaPaula każdą z tych cech chcieli zamknąć w elementach kremowej zastawy. Tworzona jest tylko w polskich fabrykach z wykorzystaniem pokoleniowej wiedzy mistrzów porcelany. Najnowsza kolekcja MariaPaula Nova, do której należy półmisek owalny, jest zderzeniem klasyki i kunsztu z nowoczesną formą oraz subtelnym kształtem.

Ta współczesna, minimalistyczna forma w porcelanie MariaPaula Nova widoczna jest zwłaszcza w uchwytach kubków i filiżanek oraz w kształcie imbryka, mlecznika, czy cukiernicy. Porcelana ta zyskuje lekko kubistyczny kształt, zarysowany delikatnymi liniami. To wszystko sprawia, że elementy serwisu MariaPaula Nova wpasują się w aranżację stołową ważnych uroczystości, jak i tych codziennych spotkań.

Porcelana jest swoistym dziełem sztuki, która wykonywana jest z kunsztem, precyzją i rękodzielniczym zacięciem tylko w polskich fabrykach. Z tego powodu każdy element kremowej zastawy MariaPaula Nova jest na swój sposób wyjątkowy, podkreślający z pozoru zwyczajne spotkania przy kawie, czy obiedzie. Nadaje im elegancji i ważności wynikającej z obcowania z przedmiotami niezwykłymi.