Elegancka klasyka - stół idealny na przyjęcia

Wszystkie domowe uroczystości, niezależnie od okazji, powinny otrzymywać specjalną oprawę - nie ma w końcu nic ważniejszego od czasu, który spędzamy w gronie ukochanej rodziny.

Na wagę i doniosłość wydarzenia ma wpływ nie tylko charakter samej okazji, ale i obecność naszych najbliższych. Bez nich nawet małe sukcesy nie dają takiej radości, jak wtedy, kiedy świętują z nami. To właśnie dlatego tak hucznie obchodzimy dzień naszych zaślubin, czy też chrzciny dziecka. Są to wydarzenia, które bez najmniejszych wątpliwości są jednymi z najważniejszych w naszym życiu.

Może wydawać się, że aby stworzyć wyjątkową aranżację stołu musimy kupić drogie i często mało uniwersalne dekoracje – takie, których użyjemy jednorazowo lub tylko raz w roku… Jak się okazuje zastosowanie przedmiotów codziennego użytku w mniej oczywisty sposób może sprawić, że nie tylko otrzymamy efektowną dekorację w niedrogi sposób, ale i stworzymy coś naprawdę niepowtarzalnego.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 12 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość zestawu, przygotowując swój indywidualny wystrój dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Razem

Bazą każdej aranżacji stołu jest oczywiście obrus, zastawa stołowa, kieliszki/szkło oraz sztućce, jednakże nie należy zapominać o kwiecistych dodatkach. Kwiaty są niezwykle ważnym elementem wystroju każdego wnętrza, gdyż wprowadzają powiew świeżości oraz radość. Aranżacje kwiatowe, zwyczajowo eksponowane w wazonie, równie pięknie , a jednocześnie niezwykle interesująco, będą prezentowały się w często niewykorzystywanej porcelanowej wazie.

Splecenie ze sobą suchych gałązek tak, aby stworzyły nietuzinkowe obrączki na serwetki oraz osłonki na butelki (użyte jako świeczniki) w zestawieniu z żywymi kwiatami oraz lnianym obrusem dadzą nam efekt ciepłego, sielskiego klimatu.

Biała, niezwykle wyrafinowana porcelana MariaPaula połączona z prostymi kieliszkami oraz smukłymi sztućcami Desire marki Gerpol doda aranżacji niezwykłej elegancji. Wykorzystanie szklanych salaterek oraz wazonów w niestandardowy i mało przewidywalny sposób sprawiło, że stół zyskał interesujące dekoracje, a wypełnienie ich błękitnymi świecami i suchymi gałązkami spowodowało, że całość nabrała przytulnego charakteru.

PORCELANA MARIAPAULA BIAŁA

Porcelana bywa uosabiana z dziełami sztuki. Na przestrzeni wieków była świadectwem dobrobytu i wysokiej pozycji społecznej właścicieli. Przy powstawaniu kolekcji MariaPaula w całym procesie wykorzystano doświadczenia pokoleń polskich mistrzów porcelany. To pełna powabu i klasy, produkowana w Polsce, porcelanowa zastawa stołowa.

KIELISZKI ROYAL LEERDAM DIAMOND

Kolekcja kieliszków i szklanek Diamond to osobliwy wyraz piękna i trwałości. Idealnie przezroczyste szkło, doskonale wyprofilowane i wyważone, z odpowiednio długą nóżką i głęboką czaszą, pozwala właściwie ocenić barwę, aromat oraz walory smakowe każdego trunku.