Darmowa Dostawa
Darmowa Dostawa

Elegancki podwieczorek - nie tylko od święta

Elegancja i szyk na stole nie są zarezerwowane tylko na wielkie okazje. Ten codzienny, powszechny stół również może zachwycać kunsztem tradycyjnej porcelany, pięknem szklanych dodatków oraz uwodzicielską delikatnością świeżo ściętych kwiatów.

Nawet małe - z pozoru nieznaczące przyjemności - mają niebywały wpływ na jakość naszego życia. To właśnie te drobiazgi kształtują naszą codzienność i sprawiają, że jesteśmy szczęśliwsi i potrafimy garściami życie brać.

Celebrowanie codziennym posiłków może stać się właśnie jedną z wielu takich małych przyjemności, dlatego też czynność ta powinna stać się ważnym aspektem w życiu każdej rodziny.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój indywidualny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Razem

Porcelana, często o sentymentalnej wartości, pojawia się na naszym stole, kiedy celebrujemy ważne dla całej rodziny wydarzenie - chrzciny dziecka, święta, czy też dzień naszych zaślubin. Utożsamia się ją właśnie z doniosłymi chwilami, a nie z szarą codziennością.

MariaPaula Nova to porcelana, która odmieni wnętrze Twojego domu i doda mu odrobinę elegancji, a każdy posiłek zamieni w ucztę, która stanie się jedną z tych małych, codziennych przyjemności.

Zestawienie nowoczesne formy porcelany MariaPaula Nova z wysokim wazonem o ciekawej kolorystyce i wyraźnie zaznaczonych wyżłobieniach sprawi, że cała aranżacja nabierze nie tylko ciekawego wyglądu, ale i lekkości.

Dopełnieniem całej aranżacji staną się znane z wyrafinowanych restauracji i eleganckich hoteli serwetki bankietowe, które otoczone porcelanowym pierścieniem pozwolą poczuć się luksusowo.PORCELANA MARIAPAULA NOVA ZŁOTA LINIA

Porcelana kojarzy się z tradycjami polskiego domu, z kunsztem wykonania i przedmiotami o sentymentalnej wartości. Projektanci marki MariaPaula każdą z tych cech chcieli zamknąć w elementach kremowej zastawy. Tworzona jest tylko w polskich fabrykach z wykorzystaniem pokoleniowej wiedzy mistrzów porcelany. Najnowsza kolekcja MariaPaula Nova, do której należy półmisek owalny, jest zderzeniem klasyki i kunsztu z nowoczesną formą oraz subtelnym kształtem.

Ta współczesna, minimalistyczna forma w porcelanie MariaPaula Nova widoczna jest zwłaszcza w uchwytach kubków i filiżanek oraz w kształcie imbryka, mlecznika, czy cukiernicy. Porcelana ta zyskuje lekko kubistyczny kształt, zarysowany delikatnymi liniami. To wszystko sprawia, że elementy serwisu MariaPaula Nova wpasują się w aranżację stołową ważnych uroczystości, jak i tych codziennych spotkań.

Porcelana jest swoistym dziełem sztuki, która wykonywana jest z kunsztem, precyzją i rękodzielniczym zacięciem tylko w polskich fabrykach. Z tego powodu każdy element kremowej zastawy MariaPaula Nova jest na swój sposób wyjątkowy, podkreślający z pozoru zwyczajne spotkania przy kawie, czy obiedzie. Nadaje im elegancji i ważności wynikającej z obcowania z przedmiotami niezwykłymi.