Eleganckie przyjęcie w plenerze

Gdy słońce coraz chętniej spogląda na nas ze sklepienia, chcesz z niego jak najwięcej czerpać oraz cieszyć się ciepłymi dniami. Celebruj wiosnę i lato, nie trać okazji, by relaksować się na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej przyrody i… pysznego jedzenia.

Jeśli masz ogród, taras czy balkon, to korzystaj z każdej okazji, by właśnie w tych miejscach wraz z najbliższymi spożywać śniadania, obiady i podwieczorki. Piękna pogoda będzie korzystnie wpływała na apetyt, a idealna zastawa stołowa jeszcze bardziej go spotęguje.

Celebruj wiosenne i wakacyjne dni smakowitymi posiłkami, które podane będą na klasycznej, białej porcelanie MariaPaula zdobionej przez złotą, ręcznie malowaną linię. Zaaranżuj stół nie tylko zastawą porcelanową, ale też dobrodziejstwami przyrody – pachnącymi kwiatami i soczystymi owocami, by jeszcze bardziej poczuć te ciepłe, tętniące kolorami, słoneczne dni.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 4 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

MARIAPAULA BIAŁA ZŁOTA LINIA

Porcelana jest produktem niezwykłym. Od zawsze świadczyła o dobrobycie i wysokiej pozycji społecznej jej posiadaczy. Kolekcja porcelany MariaPaula Złota Linia to kwintesencja elegancji i dobrego smaku. Przy jej produkcji - od projektu, aż po realizację – wykorzystano wielopokoleniową wiedzę mistrzów porcelany. To pełna powabu, wyprodukowana w Polsce, porcelanowa zastawa stołowa.