Emalia Dream – gotuj na zdrowie!

Aktywny i zdrowy tryb życia to bardzo modny w ostatnim czasie trend. Dużą uwagę zwracamy na to, co jemy, wszak zdrowe odżywianie korzystnie wpływa na naszą kondycję i samopoczucie.

Do zdrowego gotowania przydatne będą odpowiednie naczynia kuchenne. Potrawy samodzielnie przyrządzane w domu są zdecydowanie smaczniejsze i zdrowsze, niż gotowe, przetworzone dania dostępne w każdym sklepie. W ich przygotowaniu pomocne są garnki emaliowane, które zachowają naturalny smak gotowanych potraw.

Garnki, rondel i kubek z kolekcji Dream są zdrowe, bezpieczne i przyjazne alergikom. Emalia zapobiega gromadzeniu i rozmnażaniu się bakterii, dlatego naczynia emaliowane Silesia Rybnik są idealne zarówno do gotowania, jak i przechowywania potraw. Ponadto cieszą się niesłabnącą popularnością.

Piękny kwiatowy wzór zdobiący powierzchnię naczyń stworzy w Twojej kuchni wyjątkową aranżację, której doskonałym uzupełnieniem będą drewniane dodatki.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw kuchenny. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw.

Stwórz swój własny zestaw

SILESIA RYBNIK DREAM

Garnki emaliowane z kolekcji Emalia Dream wyróżniają się prostym, klasycznym kształtem i roślinnymi motywami. Są zupełnie bezpieczne dla alergików, bo nie zawierają żadnych elementów z zawartością niklu.

Dziś można gotować smacznie i zdrowo, w taki sposób, aby nawet alergicy mogli cieszyć się smakiem i aromatem tradycyjnych potraw w nowoczesnym wydaniu.

Emalia to powłoka szklista, która uniemożliwia gromadzenie i namnażanie się bakterii. Jest szczelna, bezpieczna, nie pochłania zapachów, a ponadto jest kwasoodporna.