Enjoy every moment – nowoczesna elegancja na Twoim stole

„Ciesz się każdą chwilą, aby potem nigdy nie żałować, że utraciłeś młodość” – to jeden z najpiękniejszych i chwytających za serce cytatów Paulo Coelho. Każdy moment w naszym życiu jest przecież ważny i wyjątkowy, dlatego powinniśmy przeżyć go jak najlepiej. Liczy się czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi – wszystko, co dzieje się tu i teraz – wszak nigdy nie wiemy, co przyniesie jutro. Zatem ciesz się każdą chwilą! Taka pozytywna myśl stała się również inspiracją w tworzeniu najnowszej kolekcji od marki Altom Design.

Enjoy to idealna propozycja porcelanowej zastawy, która podkreśli wagę wspólnie celebrowanych posiłków. Piękne kwiatowe dekoracje w połączeniu ze złotymi dodatkami takimi, jak: błyszczące sztućce, złote podtalerze, eleganckie szklane świeczniki, kieliszki i wazony stworzą wyjątkową i niepowtarzalną aranżację.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkową zastawę stołową dla 2 osób. Łatwo możesz ją kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

ALTOM DESIGN ENJOY

Kolekcja Enjoy od marki Altom Design to porcelana z subtelną kwiatową dekoracją, która w połączeniu ze złotem i kolorami nada nowoczesnej elegancji wnętrzu Twojej kuchni i jadalni. Wymowny napis Enjoy every moment – czyli ciesz się każdą chwilą - to niezwykle pobudzający impuls do działania. Wszystkie elementy tej kolekcji tworzą piękny zestaw śniadaniowy, z którym warto zacząć dzień.