Estetyka miejskiej dżungli w eleganckim wydaniu

Niemal każdą aranżację stołu mogą odmienić naturalne dodatki, które zbliżają nas do natury, ale też dają estetyczne ukojenie od wielkomiejskiego zgiełku. Stylistyka tak zwanej "miejskiej dżungli" to trend, który coraz chętniej gości w polskich domach.

Nie od dziś wiadomo, że rośliny i naturalne dodatki przełamują konwencję białego stołu. Nie tylko ubogacają go o elementy zielone, ale też korzystnie wpływają na jego estetykę, która zyskuje zdecydowanie przytulniejszy charakter.

Kremowa porcelana MariaPaula Ecru, w zestawieniu z roślinnością i wazonami w kolorze butelkowej zieleni, staje się „odformalizowana” - zazwyczaj szlachetna porcelana kojarzy się z elementem nakrycia stołu, który wyciąga się tylko na uroczyste okazje. To przełamanie stylistyką miejskiej dżungli pokazuje, że nawet ta najbardziej wyrafinowana porcelanowa zastawa może służyć nam na co dzień.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 6 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

MARIAPAULA ECRU

Z zamiłowania do najlepszej jakości, tradycji i niezwykłego piękna powstała kolekcja porcelany MariaPaula Ecru. Porcelanowa zastawa została stworzona z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu przypomina prawdziwe dzieło sztuki. Ciepły, przyjemny dla oka, delikatny, kremowy odcień porcelany wzbudzi podziw wszystkich gości oraz sprawi, że każde spotkanie nabierze odświętnego i wyjątkowego charakteru. MariaPaula Ecru to pełna klasy i elegancji, produkowana w Polsce, zastawa stołowa.