Eukaliptus zawsze na topie

Eukaliptus to roślina na topie, o bardzo charakterystycznym kolorze, który uspokaja i relaksuje. Motyw liści eukaliptusa, w niezwykle spokojnej barwie, chętnie wykorzystywany jest w aranżacjach wnętrz, w ślubnych kompozycjach oraz w tworzeniu oryginalnych dekoracji na przedmiotach codziennego użytku. Modna i często wykorzystywana w sztuce użytkowej dekoracja eukaliptusa zdobi również kolekcję garnków emaliowanych marki Silesia z Rybnika.

Garnki emaliowane Eukaliptus to naczynia, które zachowają naturalny smak gotowanych potraw. Są gwarancją zdrowego i bezpiecznego gotowania również dla dzieci i alergików, ponieważ nie zawierają niklu.

Motyw liści eukaliptusa, zdobiący powierzchnię naczyń emaliowanych, tworzy w Twojej kuchni naturalną aranżację, której doskonałym uzupełnieniem będą drewniane dodatki.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw kuchenny. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw.

Stwórz swój własny zestaw

SILESIA RYBNIK EUKALIPTUS

Roślinne motywy to jeden z najmodniejszych aktualnie trendów. Pojawiają się na ubraniach, tapetach, tekstyliach, a także naczyniach kuchennych. Kolekcja garnków emaliowanych Eukaliptus od marki Silesia Rybnik to modne i nowoczesne naczynia z unikalną dekoracją, która ożywi Twoją kuchnię.

Dziś można gotować smacznie i zdrowo, w taki sposób, aby nawet alergicy mogli cieszyć się smakiem i aromatem tradycyjnych potraw. Gładka i szczelna powłoka emalii uniemożliwia gromadzenie i rozmnażanie się bakterii, zatem jest higieniczna i nie wpływa na jakość przyrządzanych potraw. Powłoka garnków emaliowanych jest kwasoodporna i nie wchodzi w reakcje z substancjami odżywczymi, nie pochłania też zapachów. W garnkach emaliowanych można przechowywać kwaśne potrawy bez konieczności przekładania ich do innych naczyń.