Granit - luksus i elegancja na Twoim stole

W szeroko pojętym świecie designu projektanci cały czas szukają nowych inspiracji. Czerpią je z różnych źródeł, jednak najchętniej i najczęściej wybierają bogaty świat natury. Powrót do naturalnych materiałów i stonowanych barw to aktualnie jeden z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich. Odpowiednio dobrane dodatki wprowadzą do wnętrza ciepłą i przytulną atmosferę oraz pozwolą się w nim zrelaksować.

To właśnie natura stała się również inspiracją przy tworzeniu najnowszej kolekcji porcelany Altom Design Granit. Szlachetny, naturalny kamień kojarzony do tej pory głównie z bogactwem i luksusem oraz kamiennymi płytkami dziś nabiera zupełnie nowego wyrazu.

Piękny dekor o strukturze granitu dodatkowo ozdobiony subtelną, złotą linią pojawia się na porcelanowych talerzach, kubkach, salaterkach oraz naczyniach do serwowania potraw.

Elegancko wyeksponowana na białym obrusie zastawa, której doskonałym uzupełnieniem będą złote dodatki takie, jak: błyszczące sztućce, podtalerze oraz krystalicznie przeźroczyste kieliszki stworzy w Twoim domu wyjątkową i niepowtarzalną aranżację.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkową zastawę stołową dla 2 osób. Łatwo możesz ją kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

ALTOM DESIGN GRANIT

Dodatki nawiązujące do świata przyrody są ponadczasowe. Powrót do natury to bardzo widoczna tendencja w modzie. Naturalne piękno, zaproszone do domu, odświeży nawet surowe wnętrza, jest miłe dla oka i działa kojąco. Moda na kamienie ma wpływ również na wzornictwo. Dekorami naśladującymi strukturę granitu zdobiona jest ceramika, odpowiednie nadruki umieszczane są na tekstyliach, garnkach, tapetach czy powierzchniach mebli.

Na kolekcję Granit marki Altom Design składają się porcelanowe talerze, kubki, salaterki oraz naczynia z nadrukiem przypominającym ten modny i ponadczasowy kamień.

ALTOM DESIGN BELLA ZŁOTA LINIA

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że udane spotkanie w gronie najbliższych wymaga wyjątkowej oprawy. Piękna zastawa stołowa wprawi w zachwyt Twoich gości i stworzy magiczny nastrój spotkania. Na takie właśnie okazje jest klasyczna, a jednocześnie elegancka porcelana Bella ze złotym wykończeniem.