Kaktus inspiracją nowoczesnego designu

Roślinne motywy coraz częściej inspirują świat mody i designu do tworzenia niezwykłych i zaskakujących projektów. Oryginalny i niezwykle świeży motyw zagościł również na elementach najnowszej kolekcji Cactus od marki Altom Design, który pozwala na stworzenie wyjątkowej aranżacji.

Kolczaste rośliny królują wśród aktualnych trendów. Pojawiają się niemal na wszystkich elementach wystroju wnętrz, zdobią ubrania, meble oraz naczynia kuchenne. Ta efektowana roślinność, nawiązująca do egzotycznej przyrody, zdobi również kolekcję Cactus od marki Altom Design. Oryginalny, zielony kolor kaktusa został zastąpiony przez wiecznie modne połączenie czerni i bieli.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkową zastawę stołową dla 2 osób. Łatwo możesz ją kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

Nazwa produktu Ilość Cena

Karafka / dzbanek na wodę i sok Altom Design 1000 ml

- +
33,90 zł

Szklanki do whisky Altom Design Diamond, komplet 6 szt.

- +
22,90 zł
Razem

ALTOM DESIGN CACTUS BLACK&WHITE

Świat mody i nowoczesnego designu to ciągłe poszukiwanie inspiracji i śledzenie najnowszych trendów. Niewątpliwie jedną z takich inspiracji stał się kaktus – kolczasta roślina, która zdobi również kolekcję porcelany i garnków emaliowanych Cactus od marki Altom Design.

Niezwykle oryginalna kolekcja Cactus to idealna zastawa dla młodego pokolenia oraz miłośników niebanalnych dekoracji.