Klasyka i kolor – wielkanocna aranżacja stołu

Zarówno w Święta, jak i w szczególne, rodzinne okazje na stół wyciągamy najlepszą zastawę porcelanową, by jeszcze bardziej uświetnić te wspólne chwile. Bez pięknego kompletu klasycznej porcelany równie trudno wyobrazić sobie Wielkanoc. Jest to święto radosne, dlatego warto taką aranżację stołową wzbogacić o porcelanę w wesołym kolorze.

Zestawienie gładkiej, tradycyjnej porcelany MariaPaula Biała Złota Linia z wiosenną z kolekcji Łososiowe Kropki, daje elegancki i dostojny efekt, lekko przełamany przez pastelową barwę. Tym sposobem aranżacja stołowa nie traci na wytwornej klasyce, ale dodatkowo nabiera radosnej stylistyki, którą powinien emanować wielkanocny stół.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw dla 4 osób. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

KOLEKCJA „ŁOSOSIOWE KROPKI” MARKI ALTOM DESIGN

Kropki to nieprzemijający wzór w modzie i aranżacji wnętrz. Kojarzą się lekko, młodzieńczo, ale i przytulnie, swojsko. Kropki w seledynowym i łososiowym kolorze wieńczą także zastawę porcelanową. Kolekcja Łososiowe Kropki od marki Altom Design to porcelana w ożywczych, wiosennych barwach pięknie aranżująca stół.

KOLEKCJA „BIAŁA ZŁOTA LINIA” MARKI MARIAPAULA

Porcelana jest produktem niezwykłym. Kunsztem, jakością i pierwotnym przeznaczeniem dorównuje dziełom sztuki. Od zawsze świadczyła o dobrobycie i wysokiej pozycji społecznej posiadaczy. Kolekcja porcelany MariaPaula to kwintesencja wszystkiego, co polskie. Przy jej produkcji od projektu, aż po realizację wykorzystano doświadczenia polskich pokoleń miłośników porcelany. To pełna uroku, wyprodukowana w Polsce, porcelanowa zastawa stołowa.

Doskonałą oprawą dla radosnych chwil spędzonych wśród rodziny będzie MariaPaula Biała Złota Linia, czyli naczynia w tradycyjnym, białym kolorze, które doskonale wpasują się w każdą aranżację stołową.

Subtelna linia w szlachetnym kolorze, zdobiąca porcelanę MariaPaula, wykonana jest z prawdziwego złota i nanoszona ręcznie. Niesamowita precyzja wykonania sprawia, że dekoracja Złota Linia nabiera niepowtarzalnego charakteru i świetnie komponuje się na tle bieli.