Kuchnia w stylu skandynawskim

Skandynawska stylistyka aranżacji wnętrz charakteryzuje się prostotą i minimalizmem. Królują w niej drewniane dodatki, a także naturalne materiały. Ściany pokryte są jasnymi kolorami, a do wnętrz wprowadza się jak najwięcej światła. To wszystko sprawia, że pomieszczenia wydają się optycznie większe, ale i przytulniejsze.

Zaaranżuj swoją kuchnię w stylu skandynawskim, ubogacając ją przede wszystkim o proste, ale niezwykle praktyczne dodatki. Niech w Twojej kuchni zagości ten północny minimalizm, który zbudujesz nie tylko przez jasne kolory, ale też szklane czy stalowe akcesoria.

Kolorami stylu skandynawskiego są biel, szarość, beż, ale też desenie, które odwołują się do barw i motywów spotykanych w przyrodzie. Wprowadź więc do swojej kuchni dodatki, które swą fakturą przypominają drewno, kamień albo granit.

Całość aranżacji dopełnij garnkami ze stali nierdzewnej oraz porcelaną, która swą kolorystyką odnosi się do skandynawskiego minimalizmu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkowy zestaw kuchenny. Łatwo możesz go kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw.

Stwórz swój własny zestaw

Razem

ALTOM DESIGN LENA

Ciepłe dni kojarzą się nam z nieco luźniejszym stylem, radością i wolnością. Ze spotkaniami na świeżym powietrzu, kiedy wykorzystujemy niemal każdy promyk słońca, by nacieszyć się aurą, bujną przyrodą i bliskością przyjaciół, znajomych i najbliższej rodziny. Jeśli tylko pogoda na to pozwala, posiłki przygotowujemy na tarasach, werandach czy w przydomowych ogródkach. Organizujemy wypady na działkę czy na piknik do parku lub poza miasto.

Letnia kolekcja porcelany, tekstyliów i naczyń kuchennych Lena jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko na posiłek "pod chmurką". Lena pozwoli również spójnie zaaranżować Twój salon oraz kuchnię.