Lato w eleganckim stylu

Aranżacje wnętrz w stylu marynistycznym cieszą się niebywałą popularnością szczególnie w okresie letnim. Nic w tym dziwnego – chcemy ten piękny czas niejako „zaprosić” do naszych domów. Jeśli jesteś miłośnikiem wakacyjnej beztroski, ale nade wszystko cenisz sobie elegancję, to stylistyka Hampton jest właśnie dla Ciebie.

Do stworzenia nadmorskiej stylizacji rodem z Long Island doskonale sprawdzi się porcelana Regular od marki Altom Design oraz Hiruni marki Karolina o ciepłym, kremowym odcieniu. Elegancko wyeksponowana zastawa w połączeniu z błyszczącymi, srebrnymi sztućcami, szklanymi świecznikami i marynistycznymi dodatkami takimi jak: sznury, muszle oraz piasek stworzy w Twoim domu nastrój pełen lekkości, świeżości i wakacyjnej wolności.

Te idealnie ze sobą współgrające elementy umożliwią Ci stworzenie niesamowitej aranżacji, dzięki której we własnym domu poczujesz się jak w nadmorskim kurorcie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję na wyjątkową zastawę stołową dla 4 osób. Łatwo możesz ją kupić jednym kliknięciem poniżej. Równie łatwo możesz zmodyfikować ilość i zawartość pakietu, przygotowując swój własny, idealny zestaw dla dowolnej liczby osób.

Stwórz swój własny zestaw

ALTOM DESIGN REGULAR

Porcelana od wieków jest świadectwem elegancji i tradycji. Jednocześnie podąża za trendami i modą, dzięki czemu tworzone są kolekcje zastawy stołowej o różnym wzornictwie, dającym możliwość dopasowania aranżacji stołu do konkretnych uroczystości i gustu gospodarzy.

Kolekcja Regular wykonana została z porcelany o delikatnym kremowym kolorze, dzięki któremu kwadratowy kształt naczyń nabiera łagodności i szlachetności. Kwadratowa forma talerzy i salaterek idealnie współgra z obłym kształtem filiżanek czy czajnika. Porcelana Regular nadaje każdej przestrzeni unikalnej estetyki, nie przytłaczając w żaden sposób aranżacji pomieszczeń.ZPS KAROLINA HIRUNI

Kolekcja porcelany stołowej Hiruni to unikalne elementy aranżacji jadalni w kolorze ecru, stworzone przez polskiego producenta dzięki unikatowemu procesowi wytwarzania porcelany. Ze starannie wyselekcjonowanych komponentów, przy użyciu wyjątkowo zaawansowanej technologii tworzona jest zastawa stołowa, która zaskoczy swoim kształtem oraz kolorem Twoich gości. Wyjątkowy wygląd kolekcji Hiruni sprawia, że jest ona także wyśmienitym pomysłem na prezent dla rodziny, przyjaciół, a także młodej pary.